PlážRůznorodé. Střídají se skalnaté a písčité pláže. Nabízejí opravdu krásný pohled. Na západním pobřeží jsme se setkali s divočejšími vlnami než na jižní straně. Teplota vody byla i v říjnu docela dobrá.
StravaMěli jsme zajištěnou snídani. Výběr byl různorodý, ale pokud jde o ovoce, uzeniny a pečivo, mohli by se snažit o větší pestrost. Každé ráno byla nabídka stejná, ale chuťově byla naprosto dokonalá, jen po čtvrtém dni už trochu jednotvárná.
UbytovanieSkvělé, pohodlně jsme se vešli, pokoje nebyly malé, klidně bych je přijal i jako byt. Překvapilo mě hodnocení tří hvězdiček, protože doma mnoho čtyřhvězdičkových hotelů (a ne apartmánů) se jim ani zdaleka nevyrovná.
SlužbyVlastně jsme bazén nevyzkoušeli, spíše jsme chodili na pláž, na výlety a prohlídky města. Masáž jsme nezkoušeli. Bar by byl příjemný, ale míšeli tam hrozné koktejly, vlastně to bylo, jako bychom pili hustý cukrový sirup, ale alespoň vypadaly dobře. Recepční dámy byly velmi milé a ochotně pomohly i s půjčením auta.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate