HALINA P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2024
Hotel je dobrý, ale potřebuje nějaké vylepšení. Jídlo je na dobré úrovni.
Hotel je dobrý, ale potřebuje nějaké vylepšení. Jídlo je na dobré úrovni.
Na vysoké úrovni
UbytovaniePostele byly pohodlné, koupelna byla stísněná a na chodbách byl nepříjemný zápach.
SlužbySkvělá recepce, aquapark, nepříjemný chlap na recepci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)


