Radisson Bluresort Hodnotenie: 4/5
od 139 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 139 € za os.
od 68 € za os.
od 564 € za os.
od 484 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 20 hodnotení)
178. najlepšie hodnotený z 429 hotelov v Poľsko
Romana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Celková spokojenost.
Celková spokojenost.
Hlavní pláž dost přeplněná, ale kousek dál jsme byli skoro sami.
StravaRozmanitá
UbytovanieUbytování skromné, ale vše co je potřeba.
Služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Petr Dvořák
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Měli jsme krásný počasí a to bylo rozhodující! Proto se nám moc líbilo!
Měli jsme krásný počasí a to bylo rozhodující! Proto se nám moc líbilo!
Pláž čistá, písčitá voda asi kolem 20 stupňů.
StravaNa hotelu jsme měli pouze snídani ale byla vynikající výběr ze všeho. Jinak jsme jedli po restauracích většinou čerstvé ryby za přijatelnou cenu.
UbytovanieVelmi pěkný hotel, každý den úklid vše doplnili kafe, čaj, perlivou vodu atd...
SlužbyVynikající všude čisto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Dovolená u Baltu se nám moc líbila. Užili jsme si klidné pláže, krásnou přírodu, jen počasí vybrat v jiný termín. Byla to skvělá příležitost k odpočinku a načerpání nové energie.
Dovolená u Baltu se nám moc líbila. Užili jsme si klidné pláže, krásnou přírodu, jen počasí vybrat v jiný termín. Byla to skvělá příležitost k odpočinku a načerpání nové energie.
Pláž byla velmi příjemná - čistá, klidná a nepřeplněná. Nabízela ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek. Oceňujeme tiché prostředí bez ruchu a davů.
StravaStrava byla výborná, nemáme jedinou výtku. Vše chutnalo skvěle a bylo perfektně připravené.
UbytovanieS ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Pokoj byl čistý, útulný a dobře vybavený.
SlužbyByli jsme velmi spokojeni jak s pokojem, tak se službami v hotelu. Vše bylo čisté, pohodlné a personál ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Celkově jsme byli spokojení s krásným prostředím. I když se hotel nachází skoro v centru městečka, tak byl naprostý klid. Určitě bychom pro manželský pár doporučili.
Celkově jsme byli spokojení s krásným prostředím. I když se hotel nachází skoro v centru městečka, tak byl naprostý klid. Určitě bychom pro manželský pár doporučili.
Přístup k moři dobrý, krásný písek, lidé podle počasí, ale místo se vždy našlo. Ráno na východ slunce krásná procházka po nekonečně dlouhé pláži. Voda občas s řasami a perfektně hlídaná plavčíkama. Nádherné západy slunce, tam jsme byli denně.
StravaKlasické snídaně sýry, uzeniny, vajíčka, palačinky, vafle, lívanečky,- ty tedy občas nedopečené. Přivítali jsme možnost dodělání podle svého- marmelády, nutella, různé posypky, topingy a šlehačka. Pečivo i zdravější, párky, různé pomazánky, rybičky, spousta ovoce a zeleniny, vynikající zeleninové saláty, každý si mohl dodělat Kdo dodržuje zdravější stravování, tak bude spokojený. Na své si přijdou i děti. Večeře-přivítala jsem občas i jako přílohu pohanku, výběr ze dvou polévek možnost teplé i studené večeře, dobré i dezertíky. Celkově se stravou jsme byli spokojení
UbytovanieUbytování na menších pokojích, ale dostačující pro dva lidi, matrace měkčí. S dětmi už to bylo horší jelikož rozložená přistýlka už byla trochu moc. Přistýlka mohla být lepší, tenčí matrace sklouzávala dolů a nebyla přes celou plochu lůžka, takže to ještě ubralo trochu na prostoru pro ležení. Vhodné spíše pro menší děti, dcery 15 a 11let už měly trošku problém se vejít. Uvítali bychom více prostoru pro věšení mokrých ručníků a plavek od moře. Pro čtyři osoby už místa bylo méně, jelikož jsme neměli k pokoji balkon. To už bychom asi příště změnili. Koupelny čisté pěkné, což pro nás bylo také důležité. Pokojské příjemné, k dispozici každý den balená voda, na pokoji varná konvice čaj i káva, kdykoliv pokojské doplnily. Na pokoji televize. V prvním patře k dispozici velká terasa s lehátky na opalování s východem přímo z pokojů, ve druhém patře pokoje s menším dostačujícím balkónkem a pokoje bez balkónu. Celkový dojem z prostředí pozitivní.
SlužbySuper byl velký čistý bazén i s brouzdalištěm pro menší děti, vířivka, dvě sauny+ jedna infra sauna za poplatek, možnost masáží. Menší naprosto dostačující posilovna, kulečník, fotbálek, krásná dětská herna v patře. Venku volejbalové hřiště a spousta zeleně, a různých zákoutí, krásný altánek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Karel V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
pobyt splnil naše očekávání
pobyt splnil naše očekávání
jsme využily pouze k procházce , teplote vody 18 st
Stravapestrá , velmi chutná
Ubytovaniev hotelu pořádek , služby bezchybné
Službyvelká nabídka , vše dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kateřina W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Upravené v súlade s Pravidlá
Na dovolenou s manželem jsme se moc těšily. Jako každé místo má tento hotel svoje pozitiva i negativa. Pokud nebydlíte v hotelu, ale bydlíte v domečkách, personál se k Vám moc hezky nechová (jsou v hotelu i vyjímky).
Bohužel ubytování a výbava domečku nás velice zklamala a proto ubytování v domečku nedoporučuji. Dále jsou informace, které jsem vůbec nevěděla a chybí i na stránkách Invia i CK.
Na dovolenou s manželem jsme se moc těšily. Jako každé místo má tento hotel svoje pozitiva i negativa. Pokud nebydlíte v hotelu, ale bydlíte v domečkách, personál se k Vám moc hezky nechová (jsou v hotelu i vyjímky).
Bohužel ubytování a výbava domečku nás velice zklamala a proto ubytování v domečku nedoporučuji. Dále jsou informace, které jsem vůbec nevěděla a chybí i na stránkách Invia i CK.
Dostupnost na pláž super, pláž byla nádherná, občerstvení na pláži super.
Stravado 30.6. strava super. Bohaté stoly plné jídla, ovoce, zelenina.
Od 1.7. ovoce a zeleniny méně. Strava chutná - bohatý výběr.
Pouze mě zarazilo, že k snídani byla káva, čaj, džusy, voda a k večeři pouze voda a čaj.
Na fotografii vypadalo ubytování výborně, bohužel realita byla jiná. Chyběly skleničky, postele povlečené tak, že koukal špinavý polštář a deka z povlečení. Pod prostěradlem byla mala podložka, která nebyla zajištěná a celou noc klouzala a šustila.
Wifi připojení nebylo dobré.
Komunikace převážně v polštině, což byl problém. Jinak bazén nádherný. Bohužel jsem nevěděla o masáži, která propadla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Věra D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2024
Příjemné, vlídné prostředí,okolní park a zeleň udržované, k dispozici bylo i venkovní posezení, dětské hřiště, venkovní ohniště.Některé prvky již byly zřejmě po sezóne uzavřeny, takže hodnotit nemohu.
Příjemné, vlídné prostředí,okolní park a zeleň udržované, k dispozici bylo i venkovní posezení, dětské hřiště, venkovní ohniště.Některé prvky již byly zřejmě po sezóne uzavřeny, takže hodnotit nemohu.
Pláž nádherná, čistá, s odpovídajícími službami, ani ty chybějící sprchy jsem nepostrádala.
StravaStrava naprosto vyhovující, chutná, v dostatečném množství . Mám pouze chválu a žádné výhrady.
UbytovanieUbytování celkem skromné, ale dostačující, vše čisté. Výhrady mám pouze k matracím , byly proleželé a celkově nepohodné. Postrádala jsem také lampičky v ložnicích, kde jsme byli odkázáni pouze na stropní osvětlení.
SlužbyObsluha v jídelně a v lobby baru ochotná, příjemná, opět nemám jedinou výhradu. Také čas podávání jídel ( snídaně 8-11 a obědovečeře 16-19 hod. ) považuji za velmi vhodně zvolený.
Na recepci jsem však postrádala jakékoli propagační a informační materiály, mapy, informace o okolí atd. V celém městečku Dabki jsem nenašla informační středisko, možná funguje jen v plné sezóně a v době našeho pobytu 4. až 11.9. již nikoli.
Poradili jsme si , i když překvapivě s námi personál se pokoušel komunikovat anglicky, ačkoliv si myslím, že v našich mateřštinách bychom se byli schopni domluvit lépe. To ale není výtka hotelu ani jeho službám, ale jen postřeh.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...