Na začátku července ještě foukali nějakých 16.stupňů,ale to samozřejmě není ničí chyba,koupat se zatím nedalo,ale dají se navštívit okolní města jako je nedalaký kolobřech kde si příjdou na své i děti.Mimo to je v hotelu bazén,sauna a výřivka,herna pro děti,můžete si půjčit kolo a jet po cyklostezce a když se oteplí samozřejmě k moři které je kousek od hotelu.Hned vedle hotelu je i cukrárna takže si na své přijde každý.Za mě velká spokojenost.
PlážPláž je kousek od hotelu,nádherný čistý písek,šnorchlovat se zde asi moc nedá,ale to vůbec nevadí.
StravaVýborná, stravování formou švédských stolů,měli jsme polopenzi.Výběr denně že sladkých,slaných jídel,po čerstvé ovoce a zeleninu i dezert,večer výběr ze dvou polévek.
UbytovanieNa pokoji je malá lednička,televize,manželska postel ,sprchový kout a balkon.Kazdý den se zde uklízí a luxusně, takže čisto.
SlužbyStarali se o nás bezvadně,nemám si na co stěžovat.Slečny byly ochotné,milé a usměvavé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate