Nataliya Gunchevska
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cítili jsme výborně, přatelska atmosféra v hotelu, dobře jídlo
Cítili jsme výborně, přatelska atmosféra v hotelu, dobře jídlo
Pláž je blízko od hotelu pláž je čistý, pracovniki úklidových služeb provadili úklid pláže každý den. Neměli zájem o šnorchlování, nic němužu říci.
StravaV hotelu byla široké nabídka pokrmů, ze stravamy nacionální kuchyně
UbytovaniePokoj byl útulný, krásný výhled z balkonu pokoj zařízený na jedničku, pokoj byl čistý, každý den bylo uklizeno, klimatizovaný
Služby hotelu býlí dobrý, všechno dobré organizováne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)







