Ladislav Šabatka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z lokality byl velmi dobrý, ubytováni jsme byli prakticky v centru historické části města mezi domorodci, kde v čase našeho pobytu nebyli skoro žádní turisté.
Problém byl jen s chybějící informací o odjezdu zpět do ČR. Dle pokynů cestovní kanceláře jsme měli být vyrozuměni nejméně 24 hod. o transferu zpět na letiště/měl být druhý den v dopoledních hodinách/, avšak ještě večer jsme marně pátrali na recepci a i sms, jak se mělo stát.
Celkový dojem z lokality byl velmi dobrý, ubytováni jsme byli prakticky v centru historické části města mezi domorodci, kde v čase našeho pobytu nebyli skoro žádní turisté.
Problém byl jen s chybějící informací o odjezdu zpět do ČR. Dle pokynů cestovní kanceláře jsme měli být vyrozuměni nejméně 24 hod. o transferu zpět na letiště/měl být druhý den v dopoledních hodinách/, avšak ještě večer jsme marně pátrali na recepci a i sms, jak se mělo stát.
pláž v Rabatu asi neudělá radost typickým plážovým povalečům. Moře není úplně čisté a pláž byla dosti zaplněna místními obyvateli se slunečníky a vlasním, přineseným plastovým nábytkem, Navečer vše zase zmizelo. Koupat se ale dalo.
Stravaměli jsme jen snídani, bohatá - spokojenost
Ubytovaniehotel spíše skromnější, ale čistý, personál příjemný a ochotný
Službydobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







