Adam Ć.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Bohužel názory na hotel se potvrdily. Je to maximálně motel nebo jedna a půl hvězdičky, pro nenáročné studenty škol a univerzit. Potřebuje rychlou a hloubkovou rekonstrukci, koupelna ušmudlaná, na spárách všude tmavé výkvěty, nefunguje větrání, pouze samospádové, záchod sotva spláchl 1. záchod, ani papír sám nechtěl spláchnout , na splachování 2. záchodu bylo instalováno něco divného - vedle záchodu byla instalována přídavná sprcha na splachování 2. záchodu !!! je to poprvé, co něco takového vidím. Klimatizace měla plíseň na stropě kolem klimatizace, ale fungovala. Nábytek je zašlý - dřevěné prvky natřené silnou vrstvou hnědé olejové barvy, tyto prvky byly natřeny pravděpodobně 3-4x v historii objektu. Nejhorší bylo, že Hotelík měl diskotéku ve 4. patře, do 24:00 řvali hlasitou hudbu, i v 00:30 se nedalo spát.
Bohužel názory na hotel se potvrdily. Je to maximálně motel nebo jedna a půl hvězdičky, pro nenáročné studenty škol a univerzit. Potřebuje rychlou a hloubkovou rekonstrukci, koupelna ušmudlaná, na spárách všude tmavé výkvěty, nefunguje větrání, pouze samospádové, záchod sotva spláchl 1. záchod, ani papír sám nechtěl spláchnout , na splachování 2. záchodu bylo instalováno něco divného - vedle záchodu byla instalována přídavná sprcha na splachování 2. záchodu !!! je to poprvé, co něco takového vidím. Klimatizace měla plíseň na stropě kolem klimatizace, ale fungovala. Nábytek je zašlý - dřevěné prvky natřené silnou vrstvou hnědé olejové barvy, tyto prvky byly natřeny pravděpodobně 3-4x v historii objektu. Nejhorší bylo, že Hotelík měl diskotéku ve 4. patře, do 24:00 řvali hlasitou hudbu, i v 00:30 se nedalo spát.
Naštěstí jsem měla jen snídani, to bylo CELÝ týden stejné!!! omeleta, jejich tradiční chléb - kulatý bochník, 2 sladké rohlíky, máslo, kostka džemu, kostka bílého sýra, olivy (cca 6-7 kusů), olivový olej a vymačkaná pomerančová šťáva - to bylo nejlepší ve snídani a káva - to bylo také v pořádku. Bylo to monotónní a hrozné.
UbytovanieDo 1:00 se nedalo spát kvůli neustálým diskotékám a rekonstrukcím venku - ulice je ve výstavbě.
SlužbyPersonál recepce a úklidu byl milý a ochotný, vynahradil hroznou kvalitu hotelu, což je jediná pozitiva hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)













