Žádný luxus, ale já si vybírala hotel na přespání, dostačující. Jo s hotel změnil majitele, nyní se jmenuje Xemxia Bay hotel.
PlážNevím.
StravaKlasika, toustový chleba, nějaké šunky, sýry, párky, slanina, volská oka, džemy, ze sladkého croissanty, nějaké malé mafinky. K pití káva a džus. Poměrně malá nabídka, každý den stejná, ale šlo to.
UbytovanieČistý, to je hlavní. S balkonem. Žádný luxus, ale dostačující.
Byla jsem na dovolené na konci listopadu a občas mi v noci bylo trochu chladno. Na recepci mi řekli, že na Maltě začíná topná sezóna 1. prosince, ale že jestli chci, dají mi tam přímotop:) Ale nakonec nebyl potřeba.
SlužbyNa recepci byli milí, jinak jsem žádné jiné služby nevyužila.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate