Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 191 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 15 065

Poloha

Komplex sa nachádza v miernom kopci vo vzdialenosti približne 1 km od historického centra strediska Mellieha s romantickými uličkami, obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Možnosť drobného nákupu a reštaurácie majú hostia v okolí hotela. Hlavné mesto Valletta je dobre dostupné linkovým autobusom, zastávka je vzdialená cca 200 m. Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza vo vzdialenosti asi 500 m od hotela.

Vybavenie

Štvorposchodový hotel so 158 izbami disponuje so vstupnou halou s recepciou, výťahom, reštauráciou, barom a minimarketom. Súčasťou hotelového vybavenia sú dva bazény, jeden z nich je na streche hotela s nádherným výhľadom na záliv Mellieha Bay a jeden v prízemí hotela, bar pri každom bazéne a terasy na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi. Detský bazénik sa nachádza pri bazéne v prízemí hotela.

Ubytovanie

Štúdiá majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC) a k vybaveniu patrí stropný ventilátor, kuchynský kút, telefón, trezor (za poplatok) a balkón. Štúdiá s výhľadom na more sa poskytujú za príplatok. Štúdiá superior majú naviac TV/SAT a namiesto ventilátora klimatizácia. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma).

Strava

Hostia sa stravujú individuálne. Za príplatok sa ponúka možnosť dokúpenia polpenzie, ktoré zahrňuje raňajky a večere podávané formou bufetu v hlavnej hotelovej reštaurácii.

Služby

Hotel príležitostne organizuje večerné zábavné programy. Lehátka a slnečníky pri bazéne sa poskytuje bezplatne. Bohaté možnosti zábavy a nákupov ponúka aj samotné centrum mestečka.

Pláž

Piesočná pláž Mellieha Bay s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 500 m od hotela. Slnečníky a lehátka je možné za poplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 350 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 1000 m
 • Vzdialenosť od letiska 20 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1/5
Invia

Výborné (77 hodnotení)

Ubytovanie 4,1/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,1/5

Cena 4,2/5

32. najlepšie hodnotený z 437 hotelov v Malta

Martina B. Júl 2016

Dátum pobytu: 29.6. - 6.7.2016

Hodnotenie 5,0/5
Výborná, naozaj pohodová dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí. Bola som maximálne spokojná. Vynikajúca cena v pomere k tomu, čo sme mali k dispozícii
Celkové hodnotenie

Výborná, naozaj pohodová dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí. Bola som maximálne spokojná. Vynikajúca cena v pomere k tomu, čo sme mali k dispozícii.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytovanie výborné - vybavenie apartmánovej izby ešte voňalo novotou, všetko veľmi čisté. Vybavenie kuchynského kúta výborné - bolo tam všetko potrebné (niekedy som varila - stravu sme si neobjednali). Upratovanie celkové s výmenou posteľného prádla bolo 1x za pobyt (týždeň), na výmenu uterákov sa nás pýtali každý druhý deň a keď sme chceli, vymenili nám za čisté. Odpadky nám zobrali každý deň. Veľmi sa mi páčilo, že na izbe bol kôš na separáciu odpadu (tak ako aj na celej Malte :-)). V izbe bol výkonný ventilátor, takže klimatizáciu sme ani nepoužívali. V izbe bol aj LCD TV. Všetko bolo tak, ako bolo písané v popise zájazdu, keď som ho vyberala. Výhľad z balkóna na hotelovú terasu s bazénom a na more - veľmi pekný. K najbližšej pláži sme mali cca 3 min. z hotela, na známu Mellieha Beach asi 10 - 15 min. chôdze. Zastávka autobusov, ktoré chodili presne podľa cestovného poriadku, bola asi 100 m od vchodu do hotela v oboch smeroch - dalo sa nimi dostať do centra mesta na kopci oproti, či do Valetty (cca 50 min.) ale aj inde. Jedna jazda stojí 2 EUR a lístok platí 2 hod. (nezáleží na tom, koľkokrát sa prestupuje).

Strava
My sme mali pobyt bez stravy, ale v Luna Holiday sme jedli niekoľkokrát - jedlo bolo dobré, aj výber. Personál slušný a ochotný - aj všade inde v reštauráciách, kde sme na Malte jedli, či pili. Obchod - samoobsluha - bol vlastne v komlexe hotela - stačilo prejsť cez pasáž - široký sortiment potravín, nápojov aj iných potrebných vecí, čerstvé pečivo a chlieb každý deň, zelenina aj ovocie. Ďalšie dva obchody do 10 min. po ceste ulicou z nášho hotela, aj stánok so zeleninou a ovocím (veľký výber, dobré ceny, všetko kvalitné), takisto viacero reštaurácií v blízkosti hotela a na pláži.

Služby hotela
So službami v hoteli som bola veľmi spokojná, na recepcii bol vždy ochotný personál, všetci boli slušní, keď som nahlásila, že odpadáva madlo vodovodnej batérie v kuchynskom kúte, do 10 min. prišiel údržbár a opravil to (chýbala tam skrutka). Obidva hotelové bazény (na streche, aj na terase, boli udržiavané v čistote (videla som z nášho balkóna, ako každý deň strojom čistili aj okolie bazéna a utierali lehátka). V lobby hotela bol každý deň dopoludnia člen tzv. Star Teamu - dali sa konzultovať, či objednať rôzne aktivity. My sme si výlety aj šnorchlovanie riešili priamo u prevádzkovateľov týchto aktivít a boli sme so službami veľmi spokojní. Na hotelovej terase býval vo večerných hodinách program (karaoke, spev) - skončilo to vždy o 23:00 hod. a potom už bol kľud. Hotel má k dispozícii sprchy (veľmi čisté), kde sa dá umyť v posledný deň, keď sme už boli odubytovaní. Check out z izby v posledný deň až o 11:00 hod. - super!

Pláž
Pláže sme navštívili rôzne - aj kamenné (bližšie k hotelu), aj piesočnaté + lagúny počas výletu loďou. Spoločným znakom je krásna, priezračne čistá modrá voda (niekde až akvamarínová, ako v Karibiku) s výbornou teplotou. Prístup do vody je na kamenných plážach spravidla po zamurovanom rebríku, takže pohoda, piesočnaté pláže sú dlho plytké, takže je to fajn pre deti. Všade sú rôzne rybky a iné morské živočíchy - oplatí sa šnorchlovať. Na plážach bolo čisto, lehátka so slnečníkmi sa dajú prenajať, k dispozícii sú reštaurácie i bufety, časť Mellieha Beach je vyhradená pre barbecue a sú tam stoly - využívali to hlavne miestni návštevníci. V nedeľu bolo na pláži najviac ľudí - väčšina domácich ide vtedy na pláž vo väščích skupinách - celé rodiny. Inak tam nebol až taký nával, miesta bolo dosť pre každého - podľa jeho gusta.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Marta A. Júl 2015

Dátum pobytu: 18.7. - 25.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Dovolená se nám moc líbila. Počasí bylo každý den na 1! Malťané jsou velmi sympatičtí a milí lidé. Ochutnali jsme různá jídla v restauracích. Ubytován
Celkové hodnotenie

Dovolená se nám moc líbila. Počasí bylo každý den na 1! Malťané jsou velmi sympatičtí a milí lidé. Ochutnali jsme různá jídla v restauracích. Ubytování bylo skvělé a moře přímo ukázkové!!!

Ubytovanie 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Krásný, nově zařízený apartmán s výhledem na moře. Každý druhý den nám měnili ručníky a 1x nám poklidili apartmán. Což bylo skvělé.

Strava
Měli jsme zájezd bez stravy.

Služby hotela
Tentokrát jsme služeb hotelu nevyužívali. Ale byla tam herna pro děti, 2 bazény z toho jeden na střeše s krásným výhledem. Každý den nás informovali o chystaných akcích formou letáčku. Každý den měl hotel nachystaný nějaký program. My se však většinou bavíme sami, tak nemůžu posoudit.

Pláž
Pláž byla od hotelu asi tak 7 minut chůze. Moře bylo opravdu krásně čisté a teplé. O Maltě se říká, že má 2. nejčistší moře v Evropské unii a můžeme potvrdit, že je to pravda. Mellieha Bay je největší pláž na Maltě. Písečná s pozvolným vstupem do moře. Ideální pro malé děti. Dcera letos z moře nevylézala, pouze vždy udělala krátkou přestávku na oběd. Kdo rád pozoruje rybičky, tak si to tu užije.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Michal Doležal August 2021

Dátum pobytu: 7.8. - 14.8.2021

Hodnotenie 4,6/5
Pěkný hotel, nevětší Maltská pláž blízko, krásný střešní bazén
Celkové hodnotenie

Pěkný hotel, nevětší Maltská pláž blízko, krásný střešní bazén

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Starší, ale plně dostačující vybavení pokoje. několik bazénů,léhátka na objednávku den předem, zdarma

Strava
bez stravy

Služby hotela
doporučuji zajít večeři do sky lounge restaurant

Pláž
5 minut pěšky krásná písčitá pláž, s pozvolným vstupem

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lukáš Chylík August 2021

Dátum pobytu: 14.8. - 20.8.2021

Hodnotenie 4,8/5
Super dovolenka, s hotelom a službami sme boli spokojní.
Celkové hodnotenie

Super dovolenka, s hotelom a službami sme boli spokojní.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nicolette Futóová August 2016

Dátum pobytu: 17.8. - 24.8.2016

Hodnotenie 2,5/5
Celkový dojem bol fajn Malta bola nádherná kazdy den sme boli na inom mieste.plaze krasne služby tiez super,nočný život tam bol poriadny no nie na melliehe.mellieha sa určite nehodí pre ľudí ktorí hľadajú zábavu skor je to časť Malty pre rodiny s deťmi . More bolo čiste so super prístupom do vody.
Celkové hodnotenie

Celkový dojem bol fajn Malta bola nádherná kazdy den sme boli na inom mieste.plaze krasne služby tiez super,nočný život tam bol poriadny no nie na melliehe.mellieha sa určite nehodí pre ľudí ktorí hľadajú zábavu skor je to časť Malty pre rodiny s deťmi . More bolo čiste so super prístupom do vody.

Ubytovanie 2,0/5

Strava 2,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 2,5/5

Ubytovanie
Izba vyzerala v celku fajn no prekvapilo nas ze klimatizácia bola za poplatok a to az 10eur na den. Izbu nam upratali iba jeden jediný raz za cely pobyt (8dni). Nedal sa nam zamknúť balkón a aj po sťažnosti to nikto neprišiel opraviť čiže sme celu dovolenku boli s otvorenými dverami. V bazéne bola slaná voda. Co sa tykalo stravy jedli sme tam iba dva krát a chutilo to fajn . Co sa týka aj miešaných nápojov bolo to v pohode . Wifi bolo zadarmo na recepcii. Za fen na izbu bol taktiež depozit 25eur za sejf taktiež .

Strava
Co sa týka stravy stravovali sme sa stale mimo hotela . Raňajky zvykol byt nejaký wrap alebo toast obed zvyčajne nejake maso cestoviny ryby... Večera pizza kebaby Atd v celku co sa týka dochucovania je to nieco ako u nas. Boli sme spokojní so službami na Malte taktiež aj rýchlosťou na to kolko mali ľudí ..je pravda ze je to tam drahšie ako u nas. Niektoré veci zhruba rovnako alebo len drahšie,no s tym sme počítali

Služby hotela
So službami hotela nie sme velmi nadšení no nečakali sme ani nejake zázraky. Trosku ma zarazilo ze nam prišli popratat len raz za cely pobyt s čím som Sa este nestretla taktiež príplatok za klimatizáciu a to az 10e na den... Pokazený balkón a bez fenu... Hotel vyzerál v celku fajn cisty udržiavaný. Skor pre menej náročnú klientelu .

Pláž
Plaz v melliehe bola celkom blízko hotela. More krasne čiste bez morských príšer a rias. No plaz bola velmi plna ci uz turistov ale aj domácich maltanov. Popri plazi bol urobený betónový chodník kde si domáci robili " pikniky" a to doslova

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Martina B. Júl 2016

Dátum pobytu: 29.6. - 6.7.2016

Hodnotenie 5,0/5
Výborná, naozaj pohodová dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí. Bola som maximálne spokojná. Vynikajúca cena v pomere k tomu, čo sme mali k dispozícii.
Celkové hodnotenie

Výborná, naozaj pohodová dovolenka so všetkým, čo k tomu patrí. Bola som maximálne spokojná. Vynikajúca cena v pomere k tomu, čo sme mali k dispozícii.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytovanie výborné - vybavenie apartmánovej izby ešte voňalo novotou, všetko veľmi čisté. Vybavenie kuchynského kúta výborné - bolo tam všetko potrebné (niekedy som varila - stravu sme si neobjednali). Upratovanie celkové s výmenou posteľného prádla bolo 1x za pobyt (týždeň), na výmenu uterákov sa nás pýtali každý druhý deň a keď sme chceli, vymenili nám za čisté. Odpadky nám zobrali každý deň. Veľmi sa mi páčilo, že na izbe bol kôš na separáciu odpadu (tak ako aj na celej Malte :-)). V izbe bol výkonný ventilátor, takže klimatizáciu sme ani nepoužívali. V izbe bol aj LCD TV. Všetko bolo tak, ako bolo písané v popise zájazdu, keď som ho vyberala. Výhľad z balkóna na hotelovú terasu s bazénom a na more - veľmi pekný. K najbližšej pláži sme mali cca 3 min. z hotela, na známu Mellieha Beach asi 10 - 15 min. chôdze. Zastávka autobusov, ktoré chodili presne podľa cestovného poriadku, bola asi 100 m od vchodu do hotela v oboch smeroch - dalo sa nimi dostať do centra mesta na kopci oproti, či do Valetty (cca 50 min.) ale aj inde. Jedna jazda stojí 2 EUR a lístok platí 2 hod. (nezáleží na tom, koľkokrát sa prestupuje).

Strava
My sme mali pobyt bez stravy, ale v Luna Holiday sme jedli niekoľkokrát - jedlo bolo dobré, aj výber. Personál slušný a ochotný - aj všade inde v reštauráciách, kde sme na Malte jedli, či pili. Obchod - samoobsluha - bol vlastne v komlexe hotela - stačilo prejsť cez pasáž - široký sortiment potravín, nápojov aj iných potrebných vecí, čerstvé pečivo a chlieb každý deň, zelenina aj ovocie. Ďalšie dva obchody do 10 min. po ceste ulicou z nášho hotela, aj stánok so zeleninou a ovocím (veľký výber, dobré ceny, všetko kvalitné), takisto viacero reštaurácií v blízkosti hotela a na pláži.

Služby hotela
So službami v hoteli som bola veľmi spokojná, na recepcii bol vždy ochotný personál, všetci boli slušní, keď som nahlásila, že odpadáva madlo vodovodnej batérie v kuchynskom kúte, do 10 min. prišiel údržbár a opravil to (chýbala tam skrutka). Obidva hotelové bazény (na streche, aj na terase, boli udržiavané v čistote (videla som z nášho balkóna, ako každý deň strojom čistili aj okolie bazéna a utierali lehátka). V lobby hotela bol každý deň dopoludnia člen tzv. Star Teamu - dali sa konzultovať, či objednať rôzne aktivity. My sme si výlety aj šnorchlovanie riešili priamo u prevádzkovateľov týchto aktivít a boli sme so službami veľmi spokojní. Na hotelovej terase býval vo večerných hodinách program (karaoke, spev) - skončilo to vždy o 23:00 hod. a potom už bol kľud. Hotel má k dispozícii sprchy (veľmi čisté), kde sa dá umyť v posledný deň, keď sme už boli odubytovaní. Check out z izby v posledný deň až o 11:00 hod. - super!

Pláž
Pláže sme navštívili rôzne - aj kamenné (bližšie k hotelu), aj piesočnaté + lagúny počas výletu loďou. Spoločným znakom je krásna, priezračne čistá modrá voda (niekde až akvamarínová, ako v Karibiku) s výbornou teplotou. Prístup do vody je na kamenných plážach spravidla po zamurovanom rebríku, takže pohoda, piesočnaté pláže sú dlho plytké, takže je to fajn pre deti. Všade sú rôzne rybky a iné morské živočíchy - oplatí sa šnorchlovať. Na plážach bolo čisto, lehátka so slnečníkmi sa dajú prenajať, k dispozícii sú reštaurácie i bufety, časť Mellieha Beach je vyhradená pre barbecue a sú tam stoly - využívali to hlavne miestni návštevníci. V nedeľu bolo na pláži najviac ľudí - väčšina domácich ide vtedy na pláž vo väščích skupinách - celé rodiny. Inak tam nebol až taký nával, miesta bolo dosť pre každého - podľa jeho gusta.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Jan Kobylák Jún 2016

Dátum pobytu: 11.6. - 18.6.2016

Hodnotenie 3,5/5
Malta zajímavá, ale na dvě otázky musím odpovědět NE.: 1. Chtěl by jste na Maltě žít ? 2. Chtěl by jste se na Maltu ještě jednou podívat ? - je to ostrov s příliš velkým civilizačním zatížením...
Celkové hodnotenie

Malta

zajímavá, ale na dvě otázky musím odpovědět NE.:

1. Chtěl by jste na Maltě žít ?

2. Chtěl by jste se na Maltu ještě jednou podívat ?

- je to ostrov s příliš velkým civilizačním zatížením...

Ubytovanie 3,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 2,5/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
Ubytování - Spokojenost..

Strava
Vynikající

Služby hotela
Velmi slušná úroveň

Pláž
Jo, na pláži jsme byli (jednou za pobyt),

nás spíš zajímal ostrov jako takový

Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 22 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 17 °C

 • Sobota 21 °C v noci 19 °C

 • Nedeľa 23 °C v noci 20 °C

 • Pondelok 24 °C v noci 20 °C