Melinda B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se velmi dobře. Moře bylo velmi blízko, stejně jako centrum.
Měli jsme se velmi dobře. Moře bylo velmi blízko, stejně jako centrum.
Snídaně byla chutná, mohla by být pestřejší.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)













