Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Relax Inn

Hodnotenie: 3/5

Malta, Bugibba a Qawra, Bugibba

od 299 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 197 736

miesto:
Hotel sa nachádza v meste Bugibba, kde nájdete množstvo nákupných a zábavných podnikov, ako aj reštaurácie a bary. Na pláž sa dostanete pešo za pár minút. Letisko Valletta je vzdialené približne 20 km.

Zariadenie:
Hotel má celkom 40 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, WLAN (zdarma)/internetový kútik (za poplatok), hotelový trezor (za poplatok), výťah, reštaurácia, bar a TV miestnosť. Na strešnej terase je malý bazén. Ležadlá pri bazéne dostanete zadarmo.

Ubytovanie:
Izby na pevninskej strane sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, TV, WiFi, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju a trezorom na prenájom. Malé množstvo z nich je možné rezervovať aj s výhľadom na more alebo ako ekonomické izby.

Jedlá:
Možnosť vlastného stravovania, raňajky (podávajú sa kontinentálne raňajky) alebo polpenzia.

Zelená daň na Malte:
Daň za trvalo udržateľný cestovný ruch - Upozorňujeme, že od 1. júna 2016 sa bude účtovať ekologická daň (ekodaň). Daň nie je zahrnutá v cene zájazdu a musí byť uhradená zákazníkom priamo v hoteli. Cestujúci do 18 rokov sú od dane oslobodení.

Výška dane je 0,50 € na osobu/noc a môže byť maximálne 5,00 € za pobyt na všetkých maltských ostrovoch.

(predmet zmeny)

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel befindet sich in Bugibba, wo sich zahlreiche Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars befinden. Den Strand erreichen Sie nach wenigen Gehminuten. Der Flughafen von Valletta ist ca. 20 km entfernt.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über insgesamt 40 Zimmer. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich mit Rezeption, WLAN (kostenfrei)/Internetecke (gegen Gebühr), Hotelsafe (gegen Gebühr), Lift, Restaurant, Bar, sowie ein TV-Raum. Auf der Dachterrasse befindet sich ein kleiner Swimmingpool. Liegen erhalten Sie am Pool ohne Gebühr.

Unterbringung:
Die Zimmer zur Landseite sind mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, TV, WLAN, Kaffee-/Teezubereitungsmöglichkeit sowie Mietsafe ausgestattet. Diese sind auch mit Meerblick oder als Economy-Zimmer in geringer Anzahl buchbar.

Verpflegung:
Ohne Verpflegung, Frühstück (kontinentales Frühstück wird serviert) oder Halbpension buchbar.

Ökosteuer Malta:
Steuer für nachhaltigen Tourismus - Bitte beachten Sie, dass ab dem 01.06.2016 eine Ökosteuer (Ecotax) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten. Reisende bis 18 Jahre sind von der Steuer befreit.

Die Höhe der Steuer beträgt 0,50€ pro Person/Nacht und kann maximal 5,00€ pro Aufenthalt auf allen maltesischen Inseln betragen.

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 20 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 16 hodnotení)

Hodnotenie 4,1 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 3,8 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 4,2 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

41. najlepšie hodnotený z 476 hotelov v Malta

Dominika J.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 20.5. - 24.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

Celkově při porovnání ceny s kvalitou jsme velmi mile překvapeni. Hodila by se malá rekonstrukce recepce a jídelny, ale to jsou jen naše drobné postřehy. Pokud tam zůstanete v květnu, můžete využít blízkou pláž, bary, restaurace a kavárny (Costa a Starbucks). V okolí hotelu je spousta autobusových zastávek, takže se dostanete doslova kamkoli budete chtít.

Celkově při porovnání ceny s kvalitou jsme velmi mile překvapeni. Hodila by se malá rekonstrukce recepce a jídelny, ale to jsou jen naše drobné postřehy. Pokud tam zůstanete v květnu, můžete využít blízkou pláž, bary, restaurace a kavárny (Costa a Starbucks). V okolí hotelu je spousta autobusových zastávek, takže se dostanete doslova kamkoli budete chtít.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Co se týče pokoje, byli jsme opravdu překvapeni, protože celková výzdoba zpočátku kazí první dojem. Po vstupu do pokoje jsme však byli mile překvapeni - koupelna je po rekonstrukci, takže k ní nemáme výhrady. Pokoj byl klimatizovaný, čistý, ručníky měněny každý den. Na pokoji byla také rychlovarná konvice a šálky na kávu nebo čaj, takže to bylo skvělé! Skříň byla velká a s věšáky na oblečení, takže se nic nepomačkalo :) Jediné mínus byly postele. V pokoji byla jednolůžka spojena do dvoulůžka, takže mezi nimi byla malá mezera, která někdy znepříjemňovala noční spánek. Bohužel při každém pohybu nebo převrácení strašně vrzaly. Při pobytu v 5. patře byl výhled na moře docela dobrý.

Strava
Naše nabídka zahrnovala pouze snídani, ale byla k dispozici i večeře v hotelu. Měli jsme na výběr, co bychom mohli jíst. Snídaně byly hlavně sendviče, toasty a ovesné vločky. Nechyběla ani káva a různé druhy džusů. A dokonce i sladkosti!

Služby hotela
Na terase hotelu byl pro hosty bazén s lehátky. Zřídka tam někdo byl, takže jste to mohli bezpečně používat. Žádné doplňkové služby jsme nezaznamenali.

Pláž
Nedaleko byla malá písečná pláž. Můžete však také trávit čas na skalách a koupat se v moři!

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.4. - 23.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

celkový dojem z pobytu dobrý, pěkné prostředí, hotel umístěný na velmi dobrém místě, dobrá lokalita na výlety. mnoho obchodů, barů, restaurací, v blízkosti autobusových zastávek, ze kterých můžete cestovat po Maltě.

celkový dojem z pobytu dobrý, pěkné prostředí, hotel umístěný na velmi dobrém místě, dobrá lokalita na výlety. mnoho obchodů, barů, restaurací, v blízkosti autobusových zastávek, ze kterých můžete cestovat po Maltě.

Ubytovanie 2,5 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
hotel ve mně nezanechal pozitivní pocity, jedná se spíše o nízkorozpočtový hotel s nízkým standardem, vyžadující investice.

Strava
Co se týče jídla, je potřeba toho hodně změnit. Za prvé, místnost, kde se stoluje, je zanedbaná a nenabádá lidi k příjemnému trávení času při jídle. Navíc jídlo bylo monotónní, vždy stejné. maso velmi špatné kvality, prakticky žádný výběr. Malý výběr chleba. Bez možnosti teplého jídla.

Služby hotela
Během našeho pobytu hotel nenabízel žádné doplňkové služby.

Pláž
Nelze očekávat typickou pláž, která je spojena s našimi plážemi v Polsku, místem je tzv. pláž, vstup do moře je velmi kamenitý a vhodný prakticky jen k procházkám. což neubírá na krásných výhledech na moře a okolí.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Dominika J.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 20.5. - 24.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

Celkově při porovnání ceny s kvalitou jsme velmi mile překvapeni. Hodila by se malá rekonstrukce recepce a jídelny, ale to jsou jen naše drobné postřehy. Pokud tam zůstanete v květnu, můžete využít blízkou pláž, bary, restaurace a kavárny (Costa a Starbucks). V okolí hotelu je spousta autobusových zastávek, takže se dostanete doslova kamkoli budete chtít.

Celkově při porovnání ceny s kvalitou jsme velmi mile překvapeni. Hodila by se malá rekonstrukce recepce a jídelny, ale to jsou jen naše drobné postřehy. Pokud tam zůstanete v květnu, můžete využít blízkou pláž, bary, restaurace a kavárny (Costa a Starbucks). V okolí hotelu je spousta autobusových zastávek, takže se dostanete doslova kamkoli budete chtít.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Co se týče pokoje, byli jsme opravdu překvapeni, protože celková výzdoba zpočátku kazí první dojem. Po vstupu do pokoje jsme však byli mile překvapeni - koupelna je po rekonstrukci, takže k ní nemáme výhrady. Pokoj byl klimatizovaný, čistý, ručníky měněny každý den. Na pokoji byla také rychlovarná konvice a šálky na kávu nebo čaj, takže to bylo skvělé! Skříň byla velká a s věšáky na oblečení, takže se nic nepomačkalo :) Jediné mínus byly postele. V pokoji byla jednolůžka spojena do dvoulůžka, takže mezi nimi byla malá mezera, která někdy znepříjemňovala noční spánek. Bohužel při každém pohybu nebo převrácení strašně vrzaly. Při pobytu v 5. patře byl výhled na moře docela dobrý.

Strava
Naše nabídka zahrnovala pouze snídani, ale byla k dispozici i večeře v hotelu. Měli jsme na výběr, co bychom mohli jíst. Snídaně byly hlavně sendviče, toasty a ovesné vločky. Nechyběla ani káva a různé druhy džusů. A dokonce i sladkosti!

Služby hotela
Na terase hotelu byl pro hosty bazén s lehátky. Zřídka tam někdo byl, takže jste to mohli bezpečně používat. Žádné doplňkové služby jsme nezaznamenali.

Pláž
Nedaleko byla malá písečná pláž. Můžete však také trávit čas na skalách a koupat se v moři!

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 2,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.4. - 23.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

celkový dojem z pobytu dobrý, pěkné prostředí, hotel umístěný na velmi dobrém místě, dobrá lokalita na výlety. mnoho obchodů, barů, restaurací, v blízkosti autobusových zastávek, ze kterých můžete cestovat po Maltě.

celkový dojem z pobytu dobrý, pěkné prostředí, hotel umístěný na velmi dobrém místě, dobrá lokalita na výlety. mnoho obchodů, barů, restaurací, v blízkosti autobusových zastávek, ze kterých můžete cestovat po Maltě.

Ubytovanie 2,5 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytovanie
hotel ve mně nezanechal pozitivní pocity, jedná se spíše o nízkorozpočtový hotel s nízkým standardem, vyžadující investice.

Strava
Co se týče jídla, je potřeba toho hodně změnit. Za prvé, místnost, kde se stoluje, je zanedbaná a nenabádá lidi k příjemnému trávení času při jídle. Navíc jídlo bylo monotónní, vždy stejné. maso velmi špatné kvality, prakticky žádný výběr. Malý výběr chleba. Bez možnosti teplého jídla.

Služby hotela
Během našeho pobytu hotel nenabízel žádné doplňkové služby.

Pláž
Nelze očekávat typickou pláž, která je spojena s našimi plážemi v Polsku, místem je tzv. pláž, vstup do moře je velmi kamenitý a vhodný prakticky jen k procházkám. což neubírá na krásných výhledech na moře a okolí.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Dominik S.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 9.4. - 13.4.2024 Hodnotené: Apríl 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

Od chvíle, kdy jsme dorazili, nás vřele přivítal zdvořilý personál, který se během našeho pobytu staral o naše potřeby. Ložní prádlo a ručníky se měnily denně. Pokoj, ve kterém jsme zůstali, byl prostorný a čistý. Hotel také nabízí skvělé zázemí, jako je bazén a relaxační zóna. Poloha hotelu je také vynikající. Nachází se v klidné oblasti, ale zároveň v blízkosti hlavních turistických atrakcí, pláží, restaurací a autobusových zastávek, díky kterým jsme se mohli dostat na jakékoli místo na Maltě, které jsme chtěli navštívit. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat Maltu a zároveň si užít trochu klidu a relaxace.

Od chvíle, kdy jsme dorazili, nás vřele přivítal zdvořilý personál, který se během našeho pobytu staral o naše potřeby. Ložní prádlo a ručníky se měnily denně. Pokoj, ve kterém jsme zůstali, byl prostorný a čistý. Hotel také nabízí skvělé zázemí, jako je bazén a relaxační zóna. Poloha hotelu je také vynikající. Nachází se v klidné oblasti, ale zároveň v blízkosti hlavních turistických atrakcí, pláží, restaurací a autobusových zastávek, díky kterým jsme se mohli dostat na jakékoli místo na Maltě, které jsme chtěli navštívit. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat Maltu a zároveň si užít trochu klidu a relaxace.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Beáta S.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 7.3. - 10.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

Hotel je dobře situovaný, jednoduchý, zaměstnanci velmi ochotní, usměvaví a k dispozici 24/7, ideální ubytování pro nenáročné a ty, kteří jedou zejména za krásami země a ne za pohodlím a luxusem hotelu.

Hotel je dobře situovaný, jednoduchý, zaměstnanci velmi ochotní, usměvaví a k dispozici 24/7, ideální ubytování pro nenáročné a ty, kteří jedou zejména za krásami země a ne za pohodlím a luxusem hotelu.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Čisté, jednoduché, naprosto odpovídalo fotografiím, postele pohodlné, navíc s možností vybrat si mezi péřovým a hypoalergenním polštářem (velmi cením!), všechno fungovalo, jak mělo.

Strava
Využili jsme možnosti dokoupení snídaní formou bufetu (5€/na osobu na den), pečivo sladké i slané oceňuji, zejména domácí koláče/bábovky byly znamenité, výběr široký, jediné mínus vidím v uzeninách, které byly nakrájeny na pláty téměř půl centimetru tlusté, vesměs šlo o salámy typu gothaj, které byly při té tloušťce příliš mastné a ne moc dobře konzumovatelné, kdo si potrpí na slanou snídani, doporučuji vařená vejce, saláty a sýry. Kafe přijatelné. Oceňuji organizaci, která vzhledem k vysoké frekvenci střídání a počtu hostů nebyla snadná, ale vše šlapalo dokonale a jídlo bylo neustále doplňováno, nikdy se mi nestalo, že by něco nebylo.

Na pokoji k dispozici rychlovarná konvice s hrnečky, kdo nechce utrácet za jídlo v restauracích nebo hotelovou snídani, může si dovézt kávu a čaj, cestovní misku, instantní polévky... Fantazii se meze nekladou, jinak je v okolí mnoho dobrých restaurací, samoobsluhy, továrna na čokoládu, gelaterie, kavárny, bary a typické maltské pastizzerie (rozhodně vyzkoušejte, levné a báječné!!!).

Služby hotela
Nemám co vytknout, úklid pokojů na výbornou, recepce nepřetržitě v provozu, obsluha u snídaně také perfektní, všichni zaměstnanci milí a ochotní.

Pláž
Malta se obecně vyznačuje skalnatým pobřežím a většina pláží tomu také odpovídá, dle očekávání tedy pláž kamenitá s hrubým pískem (trochu nepříjemný na chůzi, doporučuji dojít co nejdále v botách), voda naprosto fantastická, azurově modrá, vzhledem k počasí studená (začátek března, 19 °C, slunečno až polojasno, mírný až středně silný vítr), ale ne tolik, aby nám to zabránilo v koupání, srovnatelné s našimi studenými řekami na konci jara. Pláž je malá, bez lehátek, zato s mořem vyhlazenými skalami, na kterých se dá krásně odpočívat, zvláště jsou-li vyhřáté sluncem. Kdo rád šnorchluje, tady si přijde na své. Na pláž z hotelu je to asi 5 minut chůze, 10 se zastávkou v Costa coffee :oD

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marcin P.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 23.2. - 27.2.2024 Hodnotené: Marec 2024

Relax Inn Hodnotenie: 3/5 Malta, Bugibba a Qawra

Maltu jsme si vybrali kvůli prohlídce památek! I únor je měsícem, kde toho můžete vidět opravdu hodně! Teplota kolem 16-18 stupňů! Kde je možné i koupání v moři

Maltu jsme si vybrali kvůli prohlídce památek! I únor je měsícem, kde toho můžete vidět opravdu hodně! Teplota kolem 16-18 stupňů! Kde je možné i koupání v moři

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pro 3hvězdičkový hotel jsme dostali velmi pěkný, velký pokoj! Vše je vykachličkované, velká koupelna, udržováno v čistotě

Strava
Co se týče stravování, měli jsme možnost snídaní a večeří a co se týče snídaně, dá se říct, že to bylo každý den stejné! Co se týče množství chutí, nemůžete si stěžovat, protože jídla bylo hodně a bylo chutné

Služby hotela
Celkově velmi milá a přátelská země! Mnoho národností, ale bylo patrné, že osobní kultura, úsměvy, byla na prvním místě! Zaměstnanci hotelu také vítali hosty s úsměvem během jídla

Pláž
Pláž byla asi 300 metrů od hotelu! Velká pláž podél pláže, písečná a někdy kamenitá! Modrá voda je velmi čistá

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 20 °C

 • Piatok 27 °C v noci 22 °C

 • Sobota 28 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 28 °C v noci 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať