Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Super.
Super.
Výborná, všeho dostatek.
UbytovanieSuper.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 168 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 596 hodnotení)
24. najlepšie hodnotený z 65 hotelov v Západné Zadunajsko
Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Super.
Super.
Výborná, všeho dostatek.
UbytovanieSuper.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vlastimil H.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Příjemné prostředí, velice milý personál.
Příjemné prostředí, velice milý personál.
Velmi dobrá.
UbytovanieOdpovídající
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Michal Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Celkově velmi pěkná dovolená. Úklid pokoje bych si představoval pečlivější, jinak vše v pořádku. Kolem hotelu bylo vše potřebné. Hned vedle hotelu byly dvě restaurace, kousek dál Penny a menší nákupní centrum. Druhým směrem byla zase zmrzlina a dalo se dojít i na velice pěkné a moderní dětské hřiště. Lékárna je také v dosahu, takže za mě tam nic nechybělo.
Celkově velmi pěkná dovolená. Úklid pokoje bych si představoval pečlivější, jinak vše v pořádku. Kolem hotelu bylo vše potřebné. Hned vedle hotelu byly dvě restaurace, kousek dál Penny a menší nákupní centrum. Druhým směrem byla zase zmrzlina a dalo se dojít i na velice pěkné a moderní dětské hřiště. Lékárna je také v dosahu, takže za mě tam nic nechybělo.
Měli jsme polopenzi. Strava výborná, vždycky jsme se dobře najedli. Nápoje byly pouze u snídaně, takže u večeře se musely kupovat. Bohužel ani obyčejnou vodu nedostanete zdarma a platíte si opravdu předraženou lahvovou. Vše se připisuje na hotelový účet a platíte až při odjezdu.
UbytovaniePříjezd a parkování v pořádku, dokonce jsou připravené zásuvky pro nabíjení elektromobilů. Na pokoji byla přichystaná dětská postýlka. Vstupní dveře šly špatně zavírat, takže to chtělo opravdu vzít silou (to bylo ale u více pokojů). Po příjezdu nebylo v koupelně mýdlo, to jsem si vyžádal na recepci a po chvíli ho pokojská donesla. Úklid pokoje celkově byl spíš zklamání. Pod postelí jsme našli vysypané léky od předchozích ubytovaných, což vzhledem k tomu, že jsme s sebou měli 1,5 roku dítě považuji za dost problém, jelikož by je mohla klidně spolknout. Úklid pokoje po celou dobu probíhal tím stylem, že pokojská vynesla koš. To je vše. Nebylo vysáto, vytřeno, ustláno atd...poslední den už nepřišli ani vysypat koš, po urgenci na recepci mi bylo přislíbeno, že někdo dorazí. Když jsme šli na večeři, připomněl jsem se, aby alespoň vynesli koš a doplnili toaletní papír, načež mi bylo řečeno, že už tam nikdo z úklidu není. Tak jsem si alespoň vyškemral pytel na odpadky a toaletní papír.
Jinak postele pohodlné, trochu chyběla klimatizace, ale na pokoji byl alespoň větrák.
Koho by zajímala dětská hernička, tak ta už zažila lepší časy. Hračky byly dost rozbité, chtělo by to častější obměnu. Navíc tam bylo více různých kostiček a skládaček, ale rozsypané všude po krabičkách v místnosti, takže dát něco komplet dohromady bylo prakticky nemožné. Jinak hernička čistá.
Bazény byly parádní. Malá si dětské brouzdaliště opravdu užívala. Minibar fungoval taky dobře.
U hotelu je také moc hezké jezírko s houpačkou, kam jsme se chodili procházet.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
V tomto hotelu jsme již poněkolikáté. Je vidět, že se tu za posledních 10 let nic nezměnilo, co se týče vybavení pokojů a hygienického zázemí. Přesto byla vnoučata nadšena.
V tomto hotelu jsme již poněkolikáté. Je vidět, že se tu za posledních 10 let nic nezměnilo, co se týče vybavení pokojů a hygienického zázemí. Přesto byla vnoučata nadšena.
Velký výběr jídla, rozmanitost. Ochotná a rychlá obsluha.
UbytovanieK našim potřebám bylo ubytování dostačující. Vnoučata nadchnul dětský koutek a velký výběr jídla u večeře i snídaně. Je však vidět, že v hotelu neprobíhá žádná obnova nábytku. V koupelně byl poměrně zašlý sprchový kout, který volá po výměně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2025
Velmi pěkná dovolená
Velmi pěkná dovolená
Výborná
UbytovanieUbytování bylo pěkné, i když na jednom pokoji nám chyběly ručníky, ale vše se dá domluvit na recepci.
SlužbyNa dobré úrovni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Super.
Super.
Výborná, všeho dostatek.
UbytovanieSuper.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Vše ok.
Vše ok.
Pláž nebyla ala termální lázně jsou čisté.
StravaVynikající a kolik kde chtěl.
UbytovanieUbytování skromnější ale stačilo.
SlužbyVýborné, za tu cenu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...