Petr T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
4* hotel v pohodě, celkově klid, vše fungovalo jako mělo. Bufetové snídaně dostatečné, vybere si každý dosytosti.
4* hotel v pohodě, celkově klid, vše fungovalo jako mělo. Bufetové snídaně dostatečné, vybere si každý dosytosti.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
