Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 189 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 10 hodnotení)
7. najlepšie hodnotený z 20 hotelov v Balaton - južné pobrežie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Martina Zahradilová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená pro rodiny s malými dětmi, v okolí jsou hřiště, pozvolný vstup do vody, obchod cca minut chůze.
Super dovolená pro rodiny s malými dětmi, v okolí jsou hřiště, pozvolný vstup do vody, obchod cca minut chůze.
Travnatá se stromy takže jde najít i stínek. Jsou tam i převlíkárny a toalety takže o vše je postaráno.
StravaMěli jsme polopenzi formou švédských stolů. Jídlo opravdu výborné.
UbytovanieVelmi pěkné čisté a moderní ubytování, hotel hned u Balatonu. Nemám co bych vytkla. Vše bylo super. Hotel má wellness se saunami a bazénem + jeden venkovní bazén s lehátky k využívání hotelovými hosty. Všem bych tento hotel doporučila.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Jitka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Dovolená byla fain.
Dovolená byla fain.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Petra Tymová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi spokojeni
Velmi spokojeni
pěkná
StravaJídlo dobré, kvalitní, možná větší pestrost nabízené stravy
UbytovanieKvalita ubytování skvělá, skutečnost odpovídala nabízenému
Službycelková spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Martin Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel Wellamarin jsme rozhodně navštívili naposledy. Jeli jsme v zimě za teplou vodou, relaxací, odpočinkem, masážemi. Ničeho z toho jsme se nedočkali. Teplota bazénu neměla ani 30 °C. Co se týče jídla, už druhý den nás zachraňovaly místní obchody. Vyhozené peníze za takovou dovolenou nás mrzí nejvíce. Nejradši bychom je chtěly zpět.
Hotel Wellamarin jsme rozhodně navštívili naposledy. Jeli jsme v zimě za teplou vodou, relaxací, odpočinkem, masážemi. Ničeho z toho jsme se nedočkali. Teplota bazénu neměla ani 30 °C. Co se týče jídla, už druhý den nás zachraňovaly místní obchody. Vyhozené peníze za takovou dovolenou nás mrzí nejvíce. Nejradši bychom je chtěly zpět.
Katastrofa. Nepatříme mezi náročné strávníky. Snídaně byly každý den úplně stejné. Druhý den ráno už jsme nevěděli, co si dát k jídlu. Večeře byla ještě horší. Jídla se k sobě absolutně nehodila. Z příloh byla na výběr rýže, brambory a krokety. Co si ale k takové rýži dát, to nám zůstávalo záhadou po celou dobu pobytu.
UbytovanieJediní pozitivní věc na celém zájezdu. Ubytování hotelu bylo odpovídající ceně zájezdu, krásné, čisté. Jediné odpovídající, za co jsme si zaplatili.
SlužbyPokud nemluvíte maďarsky nebo německy nemáte šanci. Angličtina nepřichází v úvahu. Zaměstnanci se chovají mile a příjemně jen k místním, v momentě jak jste jiné národnosti, jste automaticky něco míň. Pošklebování, obracení očí při přihlášení k ubytování mi přišlo naprosto nevhodné od zaměstnanců hotelu, natož od recepčních, kteří jsou v hotelu od toho, aby návštěvníky příjemně přivítali. Což se nestalo. V momentě jak zaměstnance poprosíte, ať na Vás mluví anglicky, že maďarsky nerozumíte, obrátí oči, mávnou rukou a radši Vás pustí, než aby se nějakým způsobem snažili Vám vysvětlit, co po Vás vůbec chtějí. Chvíli jsme si mysleli, že je chyba na naší straně. V momentě, kdy jsme náhodou potkali pár ze Slovenska, který byl v hotelu taky ubytovaný, věděli jsme, že na naší straně chyba pravděpodobně nebude. Byli stejně zklamaní jako my. Litujeme peněz, které jsme do dovolené vložili. Kdyby jsme radši letěli někam za teplem, uděláme líp. Za takové peníze si představujeme dovolenou na úplně jiné úrovni. Při odhlášení z hotelu nás šokovalo, že máme platit i za služby, které byly dávno zaplacen v ceně pobytu (např. ručníky; wellness; vstup do wellness, i když Vám nikdo nedokáže, že jste jej navštěvovali všechny dny).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Marcel Skřivan
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkný čistý hotel. Jídlo by mohlo být trochu rozmanitější, zejména více ryb... ochotný personál, služby v dobré kvalitě..
Pěkný čistý hotel. Jídlo by mohlo být trochu rozmanitější, zejména více ryb... ochotný personál, služby v dobré kvalitě..
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...