Ewa W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Jeden z nejlepších hotelů, ve kterých jsem kdy byl, řekl bych, že luxusní. Jídlo je špičkové, neuvěřitelně čerstvé, rozmanité, s dostatkem ovoce, dezertů, předkrmů atd. Personál je fantastický, snaží se mluvit polsky, což je moc hezké. Velmi čisto. Personál chodil večer pomáhat s čokoládou – moc hezké. Fantastický pobyt, jsem moc spokojený.
Jeden z nejlepších hotelů, ve kterých jsem kdy byl, řekl bych, že luxusní. Jídlo je špičkové, neuvěřitelně čerstvé, rozmanité, s dostatkem ovoce, dezertů, předkrmů atd. Personál je fantastický, snaží se mluvit polsky, což je moc hezké. Velmi čisto. Personál chodil večer pomáhat s čokoládou – moc hezké. Fantastický pobyt, jsem moc spokojený.
Široká, velmi čistá, spousta lehátek, pozvolný vstup do vody, plážový bar a skvělá obsluha
StravaNejlepší jídlo, jaké jsem kdy jedl/a, a to jsem byl/a v mnoha zemích, mega, lahodné
UbytovanieVelký, čistý pokoj, káva, čaj a voda, velká koupelna, kosmetika, velká terasa
SlužbyVelmi dobrá obsluha, usměvavá a milá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







