Františka Čásárová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S manželem jsme byli celkově spokojeni Dovolená super .Velká spokojenost s panem delegátem Lukášem Klimánkem
S manželem jsme byli celkově spokojeni Dovolená super .Velká spokojenost s panem delegátem Lukášem Klimánkem
Pláž čistá. Slunečníky a osušky zdarma.Ztráta osušky 15 cuc =15 euro.
StravaJidlo velký výběr a všeho dostatek Personál ochotný a milí.Dostatek ovoce a zeleniny,dezertů,zmrzliny. Dostatek ryb,kuřecího,vepřového i hovězího. Možnost objednat večer alá carte francouzská nebo mexické menu. Káva,čaj,mléko,koktejl,limo.
UbytovaniePokoj velký,zařízení zastaralé,ale svůj účel plnilo.
SlužbyPersonál ochotný. Bary a obsluha 24h denně. Wifi za poplatek (pokud zrovna funguje).Animační programy pěkně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (2)













