Dovolenou jsme si moc uzili, Jibacoa je klidne misto a chteli jsme poznat Kubu mimo Varadero, coz se nam splnilo. V okoli je krasna priroda a muzete prozkoumavat a poznavat dle libosti. I kdyz se jedna o 4* hotel, nelze ocekavat evropsky standard a doporucuju nekazit si dovolenou srovnavanim. Ve spouste okamziku jsem se presunula o desitky let zpatky - nekdy to bylo usmevne, jindy smutne, ale celkove je Kuba moc krasna a lide uzasni.
PlážHotel nebyl preplneny, takze nebyl nikdy problem sehnat lehatko na plazi. Kazde rano plaz uklizeji a i kdyz je verejna (mistni nemohou na lehatka), byl tam klid a pohoda. Urcite doporucuji boty do vody, na nekterych mistech jsou pri vstupu kameny a ve vode pak pasy morske travy.
StravaPoplatna lokalnim podminkam. V ramci moznosti se snazi o pestrost, je mozne si vybrat mezi nekolika druhy masa, vzdy jsou k dispozici ryby. Vynikajici cerstve ovoce, i kdyz nektere dny nebylo moc na vyber. Co se tyce zeleniny, vyber je omezeny.
UbytovanieVybaveni pokoju bylo uz starsi, nicmene zcela funkcni a ucel splnilo. Kazdy den se pokoje uklizely a doplnovala se balena voda v lednici. Urcite necekejte evropske 4*, ale taky nebylo na co si stezovat.
SlužbyPrijemny personal, vsichni se snazili, abychom si pobyt uzili. Na sluzby je treba se divat v kontextu zeme, takze ne vse obvykle v 4* hotelu je zde standardem a ani nema smysl to pozadovat (sortiment v hotelovem obchodu, omezene placeni kartou na hotelu, apod.) a nijak to pobyt nekazi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate