Celkově velmi vydařený pobyt, hotel je na vysoké úrovni na africké poměry, myslím, že mé komentáře odrážejí spíše kulturu země než nedostatky hotelu. Toto není evropský hotel.
Plážžádné komentáře.
StravaJídlo bylo na dobré úrovni, nedocházelo k žádným zvláštním odhalením jako je tomu v hotelech v Turecku, např. dny se speciálními pokrmy. Takových atrakcí bylo, ale pro ty "lepší - vláda?" hosty, zatímco pro ně byly vyhrazeny hotelové prostory.
UbytovanieKoupelna nevzhledná, sprchy jsou z popraskaných kachliček s vypadávající spárou, voda na záchodě špinavá, první den netekla voda
SlužbyHotel má na starosti vše ověřovat, vše téměř teatrálně kontrolují, aby se dostali dovnitř, což ale nebrání místním takové zákazy téměř pravidelně obcházet, v hotelu je také spousta prostitutek, které s turisty domlouvají služby a ceny. Přátelské dámy se poflakují u baru. Navíc hotel vlastní někdo z keňské vlády (jak řekl personál) a během našeho pobytu byla část hotelu s bazénem zamluvená na soukromou akci. Obsluha je neslušná a snaží se násilím prodávat doplňkové služby, u bazénu je obsluha schopná přerušit konverzaci, protože chtějí prodat masáž nebo kosmetické služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate