Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Byl to dobře zorganizovaný a bezproblémový výlet.
Byl to dobře zorganizovaný a bezproblémový výlet.
Vedle restaurace byla plážová lehátka. Příliv a odliv byly zajímavé. Koupat se dalo jen ráno a po 14. hodině. Voda měla 29 stupňů. Byla čistá, lehce pokrytá mořskými řasami. Celkově to bylo velmi dobré.
StravaJídlo bylo rozmanité a chutné. Zvláště bych vyzdvihla, že každý den byl nějaký druh mořských plodů.
UbytovanieUbytování bylo prostorné a čisté. Uklízeli a měnili ručníky každý den.
SlužbyAnimátoři pořádali během dne spoustu aktivit. Večerní show byly také velmi dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)





















