Marie V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Malý příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Všichni vstřícní a milí.
Malý příjemný hotel s rodinnou atmosférou. Všichni vstřícní a milí.
Pláž asi 10-15 minut chůze, čisto, lehátka pod plátěnou stříškou, plážový bar, vše skvělé.
StravaStrava pestrá, vždy bylo možno vybrat ze 4 druhů jídel + přílohy. Ovoce, zelenina, zákusky, nápoje.
UbytovaniePokoj krásný, velký. Koupelna super.
SlužbyKaždý den úklid. Bar.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







