Dana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Úplně nadmíru spokojeni ,nebylo co vytknout.Dovoloneou jsme si užili a už se tešíme na další. Tento hotel mohu jen doporučit,kdo si chce užít klid,tak sem.Je to hotel 18+,nikde žádné malé děti, žádný křik, kdo cestuje jen v páru,ideální.
Úplně nadmíru spokojeni ,nebylo co vytknout.Dovoloneou jsme si užili a už se tešíme na další. Tento hotel mohu jen doporučit,kdo si chce užít klid,tak sem.Je to hotel 18+,nikde žádné malé děti, žádný křik, kdo cestuje jen v páru,ideální.
Trochu vlny,oceán čistoučký,pláž uklizená.Koupani nádhera.
StravaRozmanitá,každý si vybere,čerstvá zelenina,ovoce,ryby - několik druhů, šunky, salámy, paštiky, pomazánky, saláty slané, sladké, vše na co si člověk vzpomene.
UbytovanieČisto, každý den uklizeno,čisté ručníky každý den na pokoji,ustláno každý den jinak,nádhera.
SlužbyPerfektni,zaměstnanci usměvaví,milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











