Riu Palace Santa Maria Hodnotenie: 5/5
od 1 088 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 088 € za os.
od 940 € za os.
od 1 326 € za os.
od 952 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 8 hodnotení)
31. najlepšie hodnotený z 45 hotelov v Kapverdské ostrovy
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Byly jsme s dcerou velice spokojeny, byl to bajecny relax v unoru, teple pocasi i more, DOPORUCUJEME
(vratily bychom se na stejne misto)
Byly jsme s dcerou velice spokojeny, byl to bajecny relax v unoru, teple pocasi i more, DOPORUCUJEME
(vratily bychom se na stejne misto)
Azurova, "nekonecna", plaz, mozna prochazka po plazi do mestecka Santa Maria, more klidne i s vlnami, vitr primereny obdobi v unoru, vodni sporty s vyuzitim nadhernych vln, plaz patri k hotelu, je cca 15-20min. pesky nebo lze vyuzit mikrobus dle jizdniho radu (nabral nas i cestou-velmi ochotni), osamocena plaz takze klid, v blizkosti bar s moznosti jidla, IDEALNI
StravaPolopenze SUPER, priste mozne i bez stravovani - dokonale vybavena kuchyne vc. pracky zabudovane v lince
UbytovanieApartman velice prostorny a prijemny, vse ok vc.posteli vybaveni, dva balkony s vyhledem na bazen, bazen take PERFEK TNI
SlužbySluzby hotelu OK, velmi vsticni, zadne problemy s nicim, vymena plazovych osusek, domluva kontaktu s pujcovnou aut...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Monika V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Až na pár maličkostí jsme byli velmi spokojeni.
Až na pár maličkostí jsme byli velmi spokojeni.
Pláž patřící k hotelu je sice krásná, ale v našem termínu byla tak trochu nepoužitelná na koupání. Veliké vlny. Docházeli jsme tedy na jiné pláže. Ale pravdou je, že v našem termínu, byly vlny skoro pořád a skoro všude. Je potřeba s tím počítat. Ale i tak se nám tam moc líbilo.
StravaMěli jsme jen snídaně a ty byly výborné. Teplá i studená kuchyně, všeho dostatek, velmi slušný výběr. V našem termínu bylo málo hostů, což bylo výhodou.
UbytovanieHotel i apartmán velmi hezký, čistý, jen se objevili tu a tam švábi, ale Ti jsou prý na ostrově prostě běžní. Určitě to nebylo špatným úklidem, apartmán byl opravdu čistý. Jen aby s tím návštěvníci trochu počítali. Paní recepční ochotná, řešila problémy ihned. Postele tedy bohužel nic moc, pérové matrace již mají něco za sebou, ale stačilo dát pod sebe deku a bylo to ok. Ale celkově se nám opravdu líbilo.
SlužbyLehátka, osušky, úklid a bus. Vše super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Renata P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Spokojenost
Spokojenost
Pláž která byla přidělena k hotelu měla špatný přístup do vody, nedala se vůbec využít. Chodily jsme na jinou, na kterou nejezdil shuttle bus. Cesta pěšky tak 20 min. Krásná a cesta pláž Bikiny Beach.
StravaBez stravy.
UbytovanieMusely jsme měnit pokoj z důvodu zápachu, hmyzu a skaredeho výhledu z pokoje. Po výměně spokojenost.
SlužbyKaždodenní úklid a čistota.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)
Nela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Žádná WiFi na pokoji... informace že strany cestovky neprobihali jasne, během prvniho letu jsme nedostala najist, pouze vodu. Hotel daleko od plaze, jedina vyhoda svoz přímo na plaz. Cistota hotelu a celkově vybavení nic moc. Jidlo každý den temer to stejne, chybela pestrost strany, delegatka neprisla ani jednou.
Žádná WiFi na pokoji... informace že strany cestovky neprobihali jasne, během prvniho letu jsme nedostala najist, pouze vodu. Hotel daleko od plaze, jedina vyhoda svoz přímo na plaz. Cistota hotelu a celkově vybavení nic moc. Jidlo každý den temer to stejne, chybela pestrost strany, delegatka neprisla ani jednou.
Bola táto recenzia užitočná? (3) (4)
Monika V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Až na pár maličkostí jsme byli velmi spokojeni.
Až na pár maličkostí jsme byli velmi spokojeni.
Pláž patřící k hotelu je sice krásná, ale v našem termínu byla tak trochu nepoužitelná na koupání. Veliké vlny. Docházeli jsme tedy na jiné pláže. Ale pravdou je, že v našem termínu, byly vlny skoro pořád a skoro všude. Je potřeba s tím počítat. Ale i tak se nám tam moc líbilo.
StravaMěli jsme jen snídaně a ty byly výborné. Teplá i studená kuchyně, všeho dostatek, velmi slušný výběr. V našem termínu bylo málo hostů, což bylo výhodou.
UbytovanieHotel i apartmán velmi hezký, čistý, jen se objevili tu a tam švábi, ale Ti jsou prý na ostrově prostě běžní. Určitě to nebylo špatným úklidem, apartmán byl opravdu čistý. Jen aby s tím návštěvníci trochu počítali. Paní recepční ochotná, řešila problémy ihned. Postele tedy bohužel nic moc, pérové matrace již mají něco za sebou, ale stačilo dát pod sebe deku a bylo to ok. Ale celkově se nám opravdu líbilo.
SlužbyLehátka, osušky, úklid a bus. Vše super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Lucie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Byly jsme s dcerou velice spokojeny, byl to bajecny relax v unoru, teple pocasi i more, DOPORUCUJEME
(vratily bychom se na stejne misto)
Byly jsme s dcerou velice spokojeny, byl to bajecny relax v unoru, teple pocasi i more, DOPORUCUJEME
(vratily bychom se na stejne misto)
Azurova, "nekonecna", plaz, mozna prochazka po plazi do mestecka Santa Maria, more klidne i s vlnami, vitr primereny obdobi v unoru, vodni sporty s vyuzitim nadhernych vln, plaz patri k hotelu, je cca 15-20min. pesky nebo lze vyuzit mikrobus dle jizdniho radu (nabral nas i cestou-velmi ochotni), osamocena plaz takze klid, v blizkosti bar s moznosti jidla, IDEALNI
StravaPolopenze SUPER, priste mozne i bez stravovani - dokonale vybavena kuchyne vc. pracky zabudovane v lince
UbytovanieApartman velice prostorny a prijemny, vse ok vc.posteli vybaveni, dva balkony s vyhledem na bazen, bazen take PERFEK TNI
SlužbySluzby hotelu OK, velmi vsticni, zadne problemy s nicim, vymena plazovych osusek, domluva kontaktu s pujcovnou aut...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Karel W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2024
Celkový dojem je zklamání. Bohužel moje chyba, měl jsem se více ponořit do nabídek hotelů. Příště bych raději přímo do města Santa Maria, i za cenu o 50% dražší dovolené.
Celkový dojem je zklamání. Bohužel moje chyba, měl jsem se více ponořit do nabídek hotelů. Příště bych raději přímo do města Santa Maria, i za cenu o 50% dražší dovolené.
Pláž daleko, asi 2 km od bydlení, dovoz shuttle busem celkem v pohodě, s výjimkou popsanou výše. Pláž jako taková v normě, krásný písek, moře na leden až únor vcelku teplí a hlavně čisté.
StravaSnaha byla, ale nepovedlo se. Jeden druh ryby, jeden druh masa, jako příloha buď rýže nebo hranolky. Koření asi neznají, vše je třeba velmi důkladně přisolit a připepřit.
UbytovanieHotel jako takový je celkem v pořádku, byť je na něm vidět 17 let věku. Co v pořádku není je to, že v komplexu jsou ubytováni i místní, tedy domorodci i s dětmi. Takže večer si užíváte pravou africkou mentalitu. Hlasitý hovor, řev dětí, není problém cestou na večeři potkat letící kopací míč, protože místní děti si zrovna před restaurací hrají. S tím souvisí i další 2 věci, za prvé do hotelového bazénu, kde se chcete v klidu slunit a odpočívat, naběhnou odpoledne místní rodinky s malými dětmi a je po klidu. Řev (nevím proč na sebe křičí, když jsou 30 cm od sebe) nebere konce a máte po klidu. To je přece nemyslitelné, turisté mají zaplacenou dovolenou včetně bazénu, a místní si tam chodí zadarmo. Za druhé, místní shuttle bus, který má též sloužit hostům hotelu, je využíván domorodci natolik, že se několikrát turisté do něj nedostali, a museli do města či na pláž taxíkem. Opravdu vrchol drzosti. manažera toho hotelu bych vyhodil anebo navázal spolupráci s jiným.
SlužbyNo, neudělali na mne dojem. Je poznat, že se jim moc nechce pracovat, nebylo výjimkou, že na pokoji nebyl proveden servis ještě v 17 hodin.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (2)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...