Radmila Vlková
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená, místo❤️
Krásná dovolená, místo❤️
200m od hotelu pláž, obchody, kousek půjčovna aut.
StravaDostačující strava, výběr ovoce, zelenina, vybrali jsme si vždy.
UbytovanieUbytování jsme měli v pořádku, výhled na moře, ochotný, milí personál, když jste nechtěli do pokoje nešli, čisto,.
SlužbyOchota, vstřícnost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







