Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Výborná dovolenka, doporucujem
Výborná dovolenka, doporucujem
Hotel sa nachádza pár minút od najbližšej pieskovej pláže, vždy bol dostatok slnecníkov a lehátok, všetky sú za poplatok 4€ za ks
StravaMali sme len raňajky, boli úplne postačujúce - studený aj teplý bufet, aj možnosť výberu rôznych čerstvých toastov a la carte. Obsluha veľmi milá.
UbytovanieHotel je krásne zrekonštruovaný v historickom štýle, nachádza sa centre Los Cristianos, personál je veľmi ústretový a milý.
SlužbyHotel je určený len pre 18+, takže bol tichý, ničím nerušený, služby v pohode, na streche hotela je bazén s malým barom
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







