Dana Zezulková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila očekávání.l
Dovolená splnila očekávání.l
pěkná
StravaMěli jsme apartmán bez služeb.
UbytovanieUbytování bylo super.Apartmán velký a čistý. Jediné co musím vytknout je, že kuchyň, která je plně a velmi dobře vybavená nemá mycí prostředky na nádobí.....(žinku, hadřík...jar)
SlužbyMěli jsme apartmán bez služeb.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







