Zuzana Oravcova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
cista, na skok, 1+
StravaKedze komplex nema vlastne stravovacie zariadenie, mali sme polpenziu v blizkej restauracii (vsetko vyber z listka). Porcie plne postacujuce (predjedlo + hlavne jedlo).
Strava postradala cerstve ovocie a zeleninu, ranajky - takmer kazda alternativa z listka obsahuje vajcia alebo HRANOLKY, vecera - ryby/maso chutne, len zase tie hranolky a ziadna cerstva zelenina... (salat nie je v cene)
Zariadenie apartmanov jednoduche, ucelove, plne postacujuce.
Sucastou je maly kuchynsky kut s varicom a hriankovacom, chladnicka.
Upratovacka chodi pravidelne.
Krasny vyhlad na duny a ocean, super poloha - prakticky na plazi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)















































