Pavla Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Tomuto hotelu ani službám není co vytknout. Bylo to úřasné. Jediné co mi vadí a to hotel neovlivní je, že víc a víc turistu , hlavně z Německa chodí po pláži nazí. Dle mého názoru by to tak být nemělo.
Tomuto hotelu ani službám není co vytknout. Bylo to úřasné. Jediné co mi vadí a to hotel neovlivní je, že víc a víc turistu , hlavně z Německa chodí po pláži nazí. Dle mého názoru by to tak být nemělo.
Úžasná, čistá voda i písek. Bohužel ti nahatí lidé, kteří se promenádují po pláži. Tohle celkový dojem pláže kazí.
StravaNejlepší strava, jakou jsme kdy měli.
UbytovanieÚžasné. Bydleli jsme ve vedlejší budově , balkon a okna otočená do zahrady. Hlavní budova se může jevit jako hlučná, z důvodu pořádání různých akcí pro turisty do pozdních nočních hodin.
SlužbyPekfektní a rozmanité. Každý si je schopen najít to své.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



