Hotel Castillo Playa

Hodnotenie: 2/5

Kanárske ostrovy, Fuerteventura, Caleta de Fuste

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Pokojná, odpočinková dovolená Vhodné pre golfistov Bazén s oddelenou časťou pre deti Detské ihrisko

Viac o ubytovaní

od 515 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Poloha

Na východním pobřeží ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Caleta de Fuste.

Vybavení objektu

Tento menší komplex tvoří celkem 80 bungalovů, rozdělených do několika bloků. Hostům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, bar a sauna, malý obchod, služby prádelny. V zahradě je bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště.

Bungalov - 1 ložnice

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělená od obývací části dveřmi. Ve vybavení je integrovaný kuchyňský kout, klimatizace, televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), koupelna s WC, vanou nebo sprchou. Každý bungalov má samostatnou terasu.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Sport

Na pláži nabídka vodních sportů.

Obchody

V blízkosti se nachází nákupní centrum s několika obchody, restauracemi a bary.

Pláž

Hotel stojí 150 m od pláže Playa del Castillo se světlým pískem.

Internetové stránky

www.castilloplaya.es

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
  • Vzdialenosť od letiska Letisko 8 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detské ihrisko, Detský bazén Detské ihrisko áno
  • Golf Golf áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
  • Fitness Fitness áno
  • Bar Bar áno
  • Bezbariérový prístup Bezbariérový prístup áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Fantastické (na základe 9 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

1. najlepšie hodnotený z 130 hotelov v Fuerteventura

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025

Velmi klidné místo k prožití dovolené. Kdo chce klid, tady ho opravdu najde. Všude čisto, příjemný personál.

Velmi klidné místo k prožití dovolené. Kdo chce klid, tady ho opravdu najde. Všude čisto, příjemný personál.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži do 200 metrů, opravdu jen kousek. Pláž velmi hezká a klidná.

Strava

Bez stravování.

Ubytovanie

Skromně zařízené apartmány, perfektně čisté, v kuchyňce vše, co potřebujete k rychlému uvaření. Ručníků dostatek.

Služby

U recepce malá restaurace, ale nenavštívili jsme. Každý den probíhal úklid, paní uklízečka pečlivá.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Miroslava F.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Super dovolená :-) Dokonalé ubytování, to opravdu nemělo chybu... o ostatním se rozepisuji níže, ve finále cena zájezdu určitě odpovídala repre místu a tomu, co jsme "dostaly". Velké poděkování fajn delegátce Terezce, vše co jsme potřebovaly v pohodě vyřídila :-)

Super dovolená :-) Dokonalé ubytování, to opravdu nemělo chybu... o ostatním se rozepisuji níže, ve finále cena zájezdu určitě odpovídala repre místu a tomu, co jsme "dostaly". Velké poděkování fajn delegátce Terezce, vše co jsme potřebovaly v pohodě vyřídila :-)

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži je to kousíček, dvě minutky chůze, je dlouhá, čistá, s mušlemi :-) dostatek lehátek se slunečníky, jen poměrně draho - 10,50 Eur - platí se do 17.00 a i když přijdete třeba ve tři, stále stejná cena... tady musím bohužel zmínit počasí - nikdy by mě nenapadlo, že s ním v červenci na Kanárských ostrovech bude problém - kromě prvních dvou dnů, kdy bylo azuro od rána do večera - tak bylo celé dopoledne zataženo, modrá obloha se ukázala tak ve dvě - ve tři hodiny, sice se dalo chodit po obchodech, ale kdybych chtěla riskovat počasí, tak jsem jela v květnu do Bibione, nehledě na to placení na pláži... A fouká tam celý den opravdu hodně silný vítr, serfaři to asi ocení, dcerka s čočkami už méně, ještě že jsme byly na lehátkách, turisté při zemi na osuškách nic moc, písek se zvedal do deseti centimetrů... ve stínu pod slunečníkem nám bylo docela zima... Voda je dost studená, ale při pořádném rozpálení na sluníčku aspoň ochladí...

Strava

Pobyt jsme měly bez stravy, asi jsme udělaly chybu, o dovolené sice rozhodně nemíním ztrácet čas vařením, ale chodit do restaurací vyšlo dost draho, takže jsem víceméně přežívaly na bagetách a potravinách z místního marketu, no, shodila jsem dvě kila :-) ale pro chuťové buňky žádná hitparáda. Jinak tam seženete naprosto všechno, od exotického ovoce které jsme nikdy neviděly přes gel z aloe vera na spáleniny :-) A poblíž marketu je i "náš" klasický vietnamský obchod kde seženete opravdu úplně všechno....

Ubytovanie

Bydlely jsme v bungalovu s vlastní terasou a musím říct, že to nemělo chybičku :-) Konečně ubytování, kde při zařizování někdo přemýšlel, měl vkus a cit pro potřeby turistů. Hlavní místnost - jakože obýváček spojený s kuchyňkou - gauč, křeslo se stolkem - velmi příjemné na sezení, kuchyňka naprosto dokonale vybavená - indukční deska s dvěma plotýnkami, dokonce digestoř, o nádobí ani nemluvím, drobnosti jako otvírák na konzervy, vývrtka (na přivítání lahvinka červeného vína), lis na citrusy, velká lednice s mrazákem, kde byla nádobka na ledové kostky... Opravdu drobnosti, ale hlavně ženy to ocení... V ložnice jsem byla nejdřív rozhozená že je pouze jedno malé okno, po první noci opět ocenění architekta - prosklenými dveřmi - jak bývá zvykem - se místnost přes den hrozně ohřeje, toto bylo super. Koupelna taky perfektní - k čemu vana s nechutným oplácavajícím igelitovým závěsem - tady vkusný sprchový kout, umyvadlo, WC - vše krásně sladěno do světle-hněda... Na terásce stolek s židlemi, lehátka... Klimatizace je sice placená ale vůbec nebyla potřeba, oceňuji wifi zdarma a perfektní rychlost připojení... k dispozici je i krásný bazén, ale ten jsme nevyužívaly, chodily jsem na pláž...

Služby

Služby naprosto dokonalé - od velmi příjemných recepčních přes vždy usměvavé, pečlivé a přitom rychlé pokojské, které si dokonce občas při práci zpívaly :-) k pánům z ochranky - tento bonus nás dost překvapil - dvakrát jsem nechala večer na terase tablet, jen jsem zašla pro něco dovnitř - a už jsem slyšela zvenku "Olá", a pan "ochrankář" na něj ukazoval...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025

Velmi klidné místo k prožití dovolené. Kdo chce klid, tady ho opravdu najde. Všude čisto, příjemný personál.

Velmi klidné místo k prožití dovolené. Kdo chce klid, tady ho opravdu najde. Všude čisto, příjemný personál.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži do 200 metrů, opravdu jen kousek. Pláž velmi hezká a klidná.

Strava

Bez stravování.

Ubytovanie

Skromně zařízené apartmány, perfektně čisté, v kuchyňce vše, co potřebujete k rychlému uvaření. Ručníků dostatek.

Služby

U recepce malá restaurace, ale nenavštívili jsme. Každý den probíhal úklid, paní uklízečka pečlivá.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Renata P.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Velice pěkná dovolená, všem doporučuji.

Velice pěkná dovolená, všem doporučuji.

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

K pláži kousek, cca 3 min. chůze. Velká písečná pláž uklizená, dostatek odpadkových košů.
Na pláži WC.
Plážová promenáda lemovaná restauracemi, obchůdky, půjčovnami elektrokol nebo mopedů.

Strava

Jelikož jsme byli ubytováni bez stravy, mohli jsme si vybírat ze všech restaurací v resortu, což doporučuji jako skvělou volbu. Jídlo bylo všude opravdu dobré a porce velké.

Ubytovanie

Ubytování skvělé, u každého bungalovu křesílka, stůl a lehátka s matrací na vlastní terásce.

Služby

Služby - každý den úklid a výměna ručníků i povlečení. Personál usměvavý.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Miroslava F.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Super dovolená :-) Dokonalé ubytování, to opravdu nemělo chybu... o ostatním se rozepisuji níže, ve finále cena zájezdu určitě odpovídala repre místu a tomu, co jsme "dostaly". Velké poděkování fajn delegátce Terezce, vše co jsme potřebovaly v pohodě vyřídila :-)

Super dovolená :-) Dokonalé ubytování, to opravdu nemělo chybu... o ostatním se rozepisuji níže, ve finále cena zájezdu určitě odpovídala repre místu a tomu, co jsme "dostaly". Velké poděkování fajn delegátce Terezce, vše co jsme potřebovaly v pohodě vyřídila :-)

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži je to kousíček, dvě minutky chůze, je dlouhá, čistá, s mušlemi :-) dostatek lehátek se slunečníky, jen poměrně draho - 10,50 Eur - platí se do 17.00 a i když přijdete třeba ve tři, stále stejná cena... tady musím bohužel zmínit počasí - nikdy by mě nenapadlo, že s ním v červenci na Kanárských ostrovech bude problém - kromě prvních dvou dnů, kdy bylo azuro od rána do večera - tak bylo celé dopoledne zataženo, modrá obloha se ukázala tak ve dvě - ve tři hodiny, sice se dalo chodit po obchodech, ale kdybych chtěla riskovat počasí, tak jsem jela v květnu do Bibione, nehledě na to placení na pláži... A fouká tam celý den opravdu hodně silný vítr, serfaři to asi ocení, dcerka s čočkami už méně, ještě že jsme byly na lehátkách, turisté při zemi na osuškách nic moc, písek se zvedal do deseti centimetrů... ve stínu pod slunečníkem nám bylo docela zima... Voda je dost studená, ale při pořádném rozpálení na sluníčku aspoň ochladí...

Strava

Pobyt jsme měly bez stravy, asi jsme udělaly chybu, o dovolené sice rozhodně nemíním ztrácet čas vařením, ale chodit do restaurací vyšlo dost draho, takže jsem víceméně přežívaly na bagetách a potravinách z místního marketu, no, shodila jsem dvě kila :-) ale pro chuťové buňky žádná hitparáda. Jinak tam seženete naprosto všechno, od exotického ovoce které jsme nikdy neviděly přes gel z aloe vera na spáleniny :-) A poblíž marketu je i "náš" klasický vietnamský obchod kde seženete opravdu úplně všechno....

Ubytovanie

Bydlely jsme v bungalovu s vlastní terasou a musím říct, že to nemělo chybičku :-) Konečně ubytování, kde při zařizování někdo přemýšlel, měl vkus a cit pro potřeby turistů. Hlavní místnost - jakože obýváček spojený s kuchyňkou - gauč, křeslo se stolkem - velmi příjemné na sezení, kuchyňka naprosto dokonale vybavená - indukční deska s dvěma plotýnkami, dokonce digestoř, o nádobí ani nemluvím, drobnosti jako otvírák na konzervy, vývrtka (na přivítání lahvinka červeného vína), lis na citrusy, velká lednice s mrazákem, kde byla nádobka na ledové kostky... Opravdu drobnosti, ale hlavně ženy to ocení... V ložnice jsem byla nejdřív rozhozená že je pouze jedno malé okno, po první noci opět ocenění architekta - prosklenými dveřmi - jak bývá zvykem - se místnost přes den hrozně ohřeje, toto bylo super. Koupelna taky perfektní - k čemu vana s nechutným oplácavajícím igelitovým závěsem - tady vkusný sprchový kout, umyvadlo, WC - vše krásně sladěno do světle-hněda... Na terásce stolek s židlemi, lehátka... Klimatizace je sice placená ale vůbec nebyla potřeba, oceňuji wifi zdarma a perfektní rychlost připojení... k dispozici je i krásný bazén, ale ten jsme nevyužívaly, chodily jsem na pláž...

Služby

Služby naprosto dokonalé - od velmi příjemných recepčních přes vždy usměvavé, pečlivé a přitom rychlé pokojské, které si dokonce občas při práci zpívaly :-) k pánům z ochranky - tento bonus nás dost překvapil - dvakrát jsem nechala večer na terase tablet, jen jsem zašla pro něco dovnitř - a už jsem slyšela zvenku "Olá", a pan "ochrankář" na něj ukazoval...

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)

Jana P.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená v pohodě, bungalovy pěkné, dobře vybavené, bydleli jsme na konci řady, takže zde byl klid, jen, bohužel, v domku hned za zdí bylo několik psů, kteří se několikrát za noc rozštěkali nebo začali výt, když zaslechli houkající sanitku. Jinak ale od sousedů nebo od bazénu nebylo slyšet prakticky nic.
Byli jsme zde 2 týdny, delegátka Tereza (ochotná, příjemná) se s námi sešla hned první večer, řekla něco o ostrově, o zajímavých místech, předala nám nabídku zájezdů a seznámila s možností zapůjčení auta. Využili jsme obojí, auto jsme si půjčili na 3 a projeli jeden den sever, druhý den jih a třetí den západ ostrova, jezdí se zde dobře, benzín vycházel o maličko levněji, než u nás. Lze prakticky kdekoliv zastavit, nafotit si zajímavá místa (na místech s nejhezčími zajímavostmi jsou odpočívadla, většinou s dalekohledem, jehož použití je zdarma) nebo si zajet k pláži a vykoupat se. Koupat se lze prakticky kdekoliv, ale kde nejsou vlnolamy, tak to na plavání moc není, vlny zde bývají dost velké. Vesměs je to na vlastní nebezpečí, na plavčíky jsme nikde nenarazili (jen u bazénu, který je v areálu bungalovů, sedával), takže je zapotřebí dobře uvážit, na co člověk stačí.
Bazén v Castillo Playa je hezký, čistý, zkraje se nám zdál studený, ale buď se ohřál nebo jsme si po koupání v oceánu zvykli na studenější vodu, ale po cca 2 dnech už nám teplota přišla jako příjemná.
Ze zájezdů jsme si vybrali "3 ostrovy" - lodí k pláži u Lanzarote, kde je možnost se u zakotvené lodi vykoupat, poté se podává oběd, pluje se k ostrůvku Lobos, kde je na necelé 2 hodinky rozchod, je zde pláž s velice povlovným vstupem do vody, takže voda je zde teplejší, než přímo v oceánu. Z Caleta de Fuste se odjíždí autobusem do přístavu a zase se jím vrací zpět.
Jak auto tak zájezd nám zajistila delegátka Tereza, vždy jsme jen poslali SMS, že bychom od ní něco potřebovali, ona poslala SMS, kdy se sejdeme na recepci. Vždy dorazila na čas a všechno s námi dojednala a vyřídila.
Celkově - dovolená se nám moc líbila, byli jsme spokojení.

Dovolená v pohodě, bungalovy pěkné, dobře vybavené, bydleli jsme na konci řady, takže zde byl klid, jen, bohužel, v domku hned za zdí bylo několik psů, kteří se několikrát za noc rozštěkali nebo začali výt, když zaslechli houkající sanitku. Jinak ale od sousedů nebo od bazénu nebylo slyšet prakticky nic.
Byli jsme zde 2 týdny, delegátka Tereza (ochotná, příjemná) se s námi sešla hned první večer, řekla něco o ostrově, o zajímavých místech, předala nám nabídku zájezdů a seznámila s možností zapůjčení auta. Využili jsme obojí, auto jsme si půjčili na 3 a projeli jeden den sever, druhý den jih a třetí den západ ostrova, jezdí se zde dobře, benzín vycházel o maličko levněji, než u nás. Lze prakticky kdekoliv zastavit, nafotit si zajímavá místa (na místech s nejhezčími zajímavostmi jsou odpočívadla, většinou s dalekohledem, jehož použití je zdarma) nebo si zajet k pláži a vykoupat se. Koupat se lze prakticky kdekoliv, ale kde nejsou vlnolamy, tak to na plavání moc není, vlny zde bývají dost velké. Vesměs je to na vlastní nebezpečí, na plavčíky jsme nikde nenarazili (jen u bazénu, který je v areálu bungalovů, sedával), takže je zapotřebí dobře uvážit, na co člověk stačí.
Bazén v Castillo Playa je hezký, čistý, zkraje se nám zdál studený, ale buď se ohřál nebo jsme si po koupání v oceánu zvykli na studenější vodu, ale po cca 2 dnech už nám teplota přišla jako příjemná.
Ze zájezdů jsme si vybrali "3 ostrovy" - lodí k pláži u Lanzarote, kde je možnost se u zakotvené lodi vykoupat, poté se podává oběd, pluje se k ostrůvku Lobos, kde je na necelé 2 hodinky rozchod, je zde pláž s velice povlovným vstupem do vody, takže voda je zde teplejší, než přímo v oceánu. Z Caleta de Fuste se odjíždí autobusem do přístavu a zase se jím vrací zpět.
Jak auto tak zájezd nám zajistila delegátka Tereza, vždy jsme jen poslali SMS, že bychom od ní něco potřebovali, ona poslala SMS, kdy se sejdeme na recepci. Vždy dorazila na čas a všechno s námi dojednala a vyřídila.
Celkově - dovolená se nám moc líbila, byli jsme spokojení.

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Napoprvé jsme zkusili pláž, která je nejblíž u Castillo Playa, ale ta je hodně kamenitá, tak jsme potom chodili cca 1/4 hodinky po pěkném chodníčku kolem pobřeží k další pláži, která byla písčitá a s vlnolamem, dobře se tam koupalo. Jen nebylo moc možné zde ležet bez zábrany proti silnému větru, který zde neustále fouká, a který vháněl písek do obličeje a do očí, což bylo nepříjemné. Ale když člověk jen seděl, tak to mohl brát jako peeling :-)

Strava

Vlastní.

Ubytovanie

Pěkné, dobře vybavené, v kuchyni hezké nádobí, kompletní sady, indukční dvouvařič, velká lednička s mrazákem, mikrovlnka, toustovač, rychlovarná konvice. Když jsem rozbila talíř, přiznala jsem to uklízečce, a ta během minutky byla zpět s úsměvem a novým talířem.
V ložnici velká skříň, 2 lůžka, v koupelně kromě umývadla a toalety i bidet a sprchový kout. Boiler vlastní v každém bungalovu. Velká terasa, jen nám zde chyběl slunečník, přes poledne ji bez něj nešlo používat.
Ručníky nám měnili obden, povlečení po týdnu, jinak téměř každý den uklízečka poklidila koupelnu, zametla a vynesla odpadkový koš.
Co nás v bungalovu trochu rozčilovalo, to byly neodbytné mouchy. Nebylo jich až tak moc, ale vždy 1-2 přiletěly, nejen při jídle a byly opravdu protivné. Doporučuju vzít sebou plácačku, odhánění nepomáhalo, okamžitě se vracely.
Ale mimo tohoto a těch psů to podle mě je velice pěkné ubytování.

Služby

Myslím, že jsem to shrnula v "Ubytování", o bazénu jsem se taky zmínila, jen nevím, proč má otevírací dobu jen od 10 do 18 hodin. V 6 večer plavčík prostě zavřel ohrazení, které kolem něj je a hotovo. Myslím, že to nebylo zamčené, jen tam byla taková zástrčka, asi by nebyl problém ho otevřít, ale nevím, jaká by byla reakce z recepce, nezkoušeli jsme to.
WiFi bylo možné mít přímo v bungalovu za poplatek (myslím, že 2 nebo 2,5 Euro za den), u recepce byla zadarmo. Využívali jsme tu u recepce a bylo to v pohodě, spojení bylo rychlé a bez výpadků.
Lidé na recepci byli příjemní a ochotní, bungalov se v den odjezdu měli vyklidit do 11 hodin a autobus pro nás přijel až ve 2 hodiny. Kufry jsme si mohli ty 3 hodiny nechat na recepci a být u bazénu a potom využít sociální zařízení se sprchou, které je v suterénu recepce.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Dana Vodenková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

krásný pobyt na nádherných plážích, kde si každý najde to své

krásný pobyt na nádherných plážích, kde si každý najde to své

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Z důvodů požadavku na soukromí si zde bez problémů najdete zátoku s pláží jen sami pro sebe. Za celý rok máme lidí nad hlavu a tak jsme tuto možnost velice ocenili

Strava

náš pobyt byl beze stravy, ale vařili jsme si ze surovin nakoupených v nedalekém obchodním řetězci a byli jsme naprosto spokojení

Ubytovanie

chtěli jsme soukromí, kde nebude hodně lidí a přesně to jsme měli

Služby

velice milý, přátelský a ochotný personál

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (15) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať