Lenka Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená všem mohu doporučit jediná výtka k hotelu byla že nám ve 22,00 hod zavřeli bar,je to dost brzo na to, že jste na dovolené a nemusíte ráno do práce :-) Jinak personál byl velice ochotný.
Co musím zdůraznit je cesta letadlem prostě katastrofa pidi letadlo na tak daleké lety je týrání lidí aby se člověk 22hod mačkal a celé letadlo použilo 2záchody no hrůza.Nikdy víc letadla Travel .
Krásná dovolená všem mohu doporučit jediná výtka k hotelu byla že nám ve 22,00 hod zavřeli bar,je to dost brzo na to, že jste na dovolené a nemusíte ráno do práce :-) Jinak personál byl velice ochotný.
Co musím zdůraznit je cesta letadlem prostě katastrofa pidi letadlo na tak daleké lety je týrání lidí aby se člověk 22hod mačkal a celé letadlo použilo 2záchody no hrůza.Nikdy víc letadla Travel .
Krásná písčitá pláž.
UbytovanieSuper :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (1)



