Arnošt H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Podstatnější výhrady pouze k dopravě: Nedivím se, že se v Ryanair stávkuje - zřejmě se k zaměstnancům chovají stejně jako k cestujícím. Nesmyslné komerční akce na palubě a velmi omezená možnost občerstvení za drahé peníze z rukou "studenočumákového" palubního personálu. Kdyby šlo dát sedadla nad sebe, jistě by je tam dali, anebo by zavedli letenky "k stání". Jinak vše v podstatě o.k.
Podstatnější výhrady pouze k dopravě: Nedivím se, že se v Ryanair stávkuje - zřejmě se k zaměstnancům chovají stejně jako k cestujícím. Nesmyslné komerční akce na palubě a velmi omezená možnost občerstvení za drahé peníze z rukou "studenočumákového" palubního personálu. Kdyby šlo dát sedadla nad sebe, jistě by je tam dali, anebo by zavedli letenky "k stání". Jinak vše v podstatě o.k.
Výborná, totéž hotelový bazén.
StravaBez nejmenších výhrad, pestrý a bohatý výběr, drobné občerstvení i mimo obědy a večeře. Drobná výhrada pouze pokud jde o snídaně: jakýkoliv pokus o sestavení typicky "anglické" snídaně vyloučen; výběr rovněž bohatý, ale např. šunka či jiná uzenina s vejci se ve výběru nenacházela. Ve snídaňovém výběru byla jediným "masným" výrobkem marinovaná ryba na způsob našich zavináčů
UbytovanieUbytování v suterénu hotelu bylo kompenzováno tím, že bylo poskytnuto apartmá o dvou místnostech a tím, že to bylo cca 30m od jídelny a od baru s dalším občerstvením a možností kouřit.
SlužbyNaprosto bez výhrad, kromě toho, že scházela směnárna - byla však cca 200 m od hotelu. Úklid až dotěrně pravidelný a poctivý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (9)
