Roseland
od 707 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 707 € za os.
od 568 € za os.
od 554 € za os.
od 497 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 6 hodnotení)
Adrienn M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zúčastnili jsme se 10denní autobusové cesty. Autobusová jízda byla navzdory dlouhé cestě relativně příjemná. Klobouk dolů před řidiči! Apartmán George-Sofia je velmi pěkné ubytování, má krásnou zahradu a majitelé jsou také milí. Pokud však chceme plavat na hezčím pláži, musíme podstoupit 10-15 minutovou procházku. Byli jsme tam v srpnu a přes den bylo alespoň 35-40 stupňů, ale díky šťastné poloze pokojů se byt tolik nezahříval, takže jsme ani nepotřebovali klimatizaci.
Bohužel se potvrdily špatné recenze o cestovní kanceláři, které jsme slyšeli od jiných. Průvodce byl milý jen do příjezdu, společné informační setkání bylo hrozně zorganizované v místní restauraci, kde bylo nacpáno asi 100-120 lidí do jednoho prostoru a průvodce bez jakéhokoliv ozvučení sděloval informace, my jsme byli v úplně poslední řadě, takže jsme nic neslyšeli. Druhý den jsme chtěli na konzultační hodině položit otázky, protože na informačním setkání jsme neměli šanci, ale paní nebyla příliš ochotná, proto jsme se rozhodli vše zorganizovat a vyřešit sami. Pak ke konci dovolené nám průvodce trochu vyčítal, že jsme se žádné jejich akce nezúčastnili... Už jsme byli na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří v Řecku, tam jsme také neobjednali fakultativní programy, ale necítili jsme žádný tlak. Takže si myslím, že by se mělo na tomto přístupu zapracovat. Návrat domů také cestovní kancelář nezvládla hladce a rychle, ale doufám, že to bylo jen kvůli místnímu svátku a jindy cesta netrvá od půl třetí odpoledne do osm večer následujícího dne.
Celkově jsme si dovolenou velmi užili! Místo je nádherné, místní jsou velmi milí a velmi dobře mluví anglicky, na ubytování jsme také nemohli nic vytknout.
Zúčastnili jsme se 10denní autobusové cesty. Autobusová jízda byla navzdory dlouhé cestě relativně příjemná. Klobouk dolů před řidiči! Apartmán George-Sofia je velmi pěkné ubytování, má krásnou zahradu a majitelé jsou také milí. Pokud však chceme plavat na hezčím pláži, musíme podstoupit 10-15 minutovou procházku. Byli jsme tam v srpnu a přes den bylo alespoň 35-40 stupňů, ale díky šťastné poloze pokojů se byt tolik nezahříval, takže jsme ani nepotřebovali klimatizaci.
Bohužel se potvrdily špatné recenze o cestovní kanceláři, které jsme slyšeli od jiných. Průvodce byl milý jen do příjezdu, společné informační setkání bylo hrozně zorganizované v místní restauraci, kde bylo nacpáno asi 100-120 lidí do jednoho prostoru a průvodce bez jakéhokoliv ozvučení sděloval informace, my jsme byli v úplně poslední řadě, takže jsme nic neslyšeli. Druhý den jsme chtěli na konzultační hodině položit otázky, protože na informačním setkání jsme neměli šanci, ale paní nebyla příliš ochotná, proto jsme se rozhodli vše zorganizovat a vyřešit sami. Pak ke konci dovolené nám průvodce trochu vyčítal, že jsme se žádné jejich akce nezúčastnili... Už jsme byli na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří v Řecku, tam jsme také neobjednali fakultativní programy, ale necítili jsme žádný tlak. Takže si myslím, že by se mělo na tomto přístupu zapracovat. Návrat domů také cestovní kancelář nezvládla hladce a rychle, ale doufám, že to bylo jen kvůli místnímu svátku a jindy cesta netrvá od půl třetí odpoledne do osm večer následujícího dne.
Celkově jsme si dovolenou velmi užili! Místo je nádherné, místní jsou velmi milí a velmi dobře mluví anglicky, na ubytování jsme také nemohli nic vytknout.
Voda je krásná a čistá, bohužel v Agios Sostis není typická široká písečná pláž, pobřeží je na mnoha místech široké sotva 1,5 metru, ale krátkou procházkou se dá dojít na hezčí, trochu širší úsek pláže. Voda byla většinou klidná během naší dovolené a velmi příjemně teplá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta autobusem byla sice dlouhá, ale snesitelná, řidiči dobře jezdili a byly i přestávky právě na tolik, aby se neztrácel čas, ale každý si mohl vyřídit své záležitosti. Ubytování bylo hezké, čisté a tiché, pláž a voda byly dokonalé. Místní lidé byli milí, v restauracích se daly najít velmi chutné jídla, i když za vysoké ceny... S průvodcem (který byl mimořádně neslušný) a drahými programy, které organizoval, jsme nebyli spokojeni, více lidí si na to stěžovalo, proto bych doporučil individuální organizaci!
Cesta autobusem byla sice dlouhá, ale snesitelná, řidiči dobře jezdili a byly i přestávky právě na tolik, aby se neztrácel čas, ale každý si mohl vyřídit své záležitosti. Ubytování bylo hezké, čisté a tiché, pláž a voda byly dokonalé. Místní lidé byli milí, v restauracích se daly najít velmi chutné jídla, i když za vysoké ceny... S průvodcem (který byl mimořádně neslušný) a drahými programy, které organizoval, jsme nebyli spokojeni, více lidí si na to stěžovalo, proto bych doporučil individuální organizaci!
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta autobusem byla sice dlouhá, ale snesitelná, řidiči dobře jezdili a byly i přestávky právě na tolik, aby se neztrácel čas, ale každý si mohl vyřídit své záležitosti. Ubytování bylo hezké, čisté a tiché, pláž a voda byly dokonalé. Místní lidé byli milí, v restauracích se daly najít velmi chutné jídla, i když za vysoké ceny... S průvodcem (který byl mimořádně neslušný) a drahými programy, které organizoval, jsme nebyli spokojeni, více lidí si na to stěžovalo, proto bych doporučil individuální organizaci!
Cesta autobusem byla sice dlouhá, ale snesitelná, řidiči dobře jezdili a byly i přestávky právě na tolik, aby se neztrácel čas, ale každý si mohl vyřídit své záležitosti. Ubytování bylo hezké, čisté a tiché, pláž a voda byly dokonalé. Místní lidé byli milí, v restauracích se daly najít velmi chutné jídla, i když za vysoké ceny... S průvodcem (který byl mimořádně neslušný) a drahými programy, které organizoval, jsme nebyli spokojeni, více lidí si na to stěžovalo, proto bych doporučil individuální organizaci!
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Krisztina Nagy
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází v krásném, klidném prostředí, velikost a vybavení pokoje byly vhodné. Dodávka teplé vody však nebyla zcela uspokojivá.
Hotel se nachází v krásném, klidném prostředí, velikost a vybavení pokoje byly vhodné. Dodávka teplé vody však nebyla zcela uspokojivá.
Pláž nejblíže hotelu je sice čistá, ale velmi malá a přeplněná - zklamání. Asi 30 minut chůze odsud začíná písečná pláž v Laganasu, která byla ideální pro koupání.
Stravanebylo
UbytovanieKrásné, tiché a klidné prostředí. Apartmánový dům je čistý, balkon/terasa má vhodnou velikost. Celkově ideální pro odpočinek.
Co bylo problematické:
- voda na koupání nebyla žádný den dostatečně teplá,
- pokoj nemá manželskou postel (pro páry není nejpohodlnější),
- bylo tam hodně velmi velkých vos,
- mrazák v lednici nefungoval správně.
Při příjezdu nás čekal čistý pokoj a čisté prostředí.
Bylo by vhodné, aby apartmán měl uzamykatelný malý pokoj, kde by bylo možné na den odjezdu odložit zavazadla, a také by bylo dobré, kdyby na den odjezdu zajistili možnost sprchování (a ne sprchu s studenou vodou u studny na zahradě).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Adrienn M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zúčastnili jsme se 10denní autobusové cesty. Autobusová jízda byla navzdory dlouhé cestě relativně příjemná. Klobouk dolů před řidiči! Apartmán George-Sofia je velmi pěkné ubytování, má krásnou zahradu a majitelé jsou také milí. Pokud však chceme plavat na hezčím pláži, musíme podstoupit 10-15 minutovou procházku. Byli jsme tam v srpnu a přes den bylo alespoň 35-40 stupňů, ale díky šťastné poloze pokojů se byt tolik nezahříval, takže jsme ani nepotřebovali klimatizaci.
Bohužel se potvrdily špatné recenze o cestovní kanceláři, které jsme slyšeli od jiných. Průvodce byl milý jen do příjezdu, společné informační setkání bylo hrozně zorganizované v místní restauraci, kde bylo nacpáno asi 100-120 lidí do jednoho prostoru a průvodce bez jakéhokoliv ozvučení sděloval informace, my jsme byli v úplně poslední řadě, takže jsme nic neslyšeli. Druhý den jsme chtěli na konzultační hodině položit otázky, protože na informačním setkání jsme neměli šanci, ale paní nebyla příliš ochotná, proto jsme se rozhodli vše zorganizovat a vyřešit sami. Pak ke konci dovolené nám průvodce trochu vyčítal, že jsme se žádné jejich akce nezúčastnili... Už jsme byli na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří v Řecku, tam jsme také neobjednali fakultativní programy, ale necítili jsme žádný tlak. Takže si myslím, že by se mělo na tomto přístupu zapracovat. Návrat domů také cestovní kancelář nezvládla hladce a rychle, ale doufám, že to bylo jen kvůli místnímu svátku a jindy cesta netrvá od půl třetí odpoledne do osm večer následujícího dne.
Celkově jsme si dovolenou velmi užili! Místo je nádherné, místní jsou velmi milí a velmi dobře mluví anglicky, na ubytování jsme také nemohli nic vytknout.
Zúčastnili jsme se 10denní autobusové cesty. Autobusová jízda byla navzdory dlouhé cestě relativně příjemná. Klobouk dolů před řidiči! Apartmán George-Sofia je velmi pěkné ubytování, má krásnou zahradu a majitelé jsou také milí. Pokud však chceme plavat na hezčím pláži, musíme podstoupit 10-15 minutovou procházku. Byli jsme tam v srpnu a přes den bylo alespoň 35-40 stupňů, ale díky šťastné poloze pokojů se byt tolik nezahříval, takže jsme ani nepotřebovali klimatizaci.
Bohužel se potvrdily špatné recenze o cestovní kanceláři, které jsme slyšeli od jiných. Průvodce byl milý jen do příjezdu, společné informační setkání bylo hrozně zorganizované v místní restauraci, kde bylo nacpáno asi 100-120 lidí do jednoho prostoru a průvodce bez jakéhokoliv ozvučení sděloval informace, my jsme byli v úplně poslední řadě, takže jsme nic neslyšeli. Druhý den jsme chtěli na konzultační hodině položit otázky, protože na informačním setkání jsme neměli šanci, ale paní nebyla příliš ochotná, proto jsme se rozhodli vše zorganizovat a vyřešit sami. Pak ke konci dovolené nám průvodce trochu vyčítal, že jsme se žádné jejich akce nezúčastnili... Už jsme byli na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří v Řecku, tam jsme také neobjednali fakultativní programy, ale necítili jsme žádný tlak. Takže si myslím, že by se mělo na tomto přístupu zapracovat. Návrat domů také cestovní kancelář nezvládla hladce a rychle, ale doufám, že to bylo jen kvůli místnímu svátku a jindy cesta netrvá od půl třetí odpoledne do osm večer následujícího dne.
Celkově jsme si dovolenou velmi užili! Místo je nádherné, místní jsou velmi milí a velmi dobře mluví anglicky, na ubytování jsme také nemohli nic vytknout.
Voda je krásná a čistá, bohužel v Agios Sostis není typická široká písečná pláž, pobřeží je na mnoha místech široké sotva 1,5 metru, ale krátkou procházkou se dá dojít na hezčí, trochu širší úsek pláže. Voda byla většinou klidná během naší dovolené a velmi příjemně teplá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo velmi pěkné, estetické zvenku i zevnitř... avšak okolí bylo iluze narušující, protože se nacházelo jen pár metrů od kuřecích farem, takže byl velký hluk (ranní budíček kohoutem), zápach a bohužel v okolí bylo spousta potkanů, včetně vlastní zahrady apartmánu. Majitel také bydlel v domě a téměř každou noc bylo velmi hlučno kvůli dětskému křiku a hysterii...
Ubytování bylo velmi pěkné, estetické zvenku i zevnitř... avšak okolí bylo iluze narušující, protože se nacházelo jen pár metrů od kuřecích farem, takže byl velký hluk (ranní budíček kohoutem), zápach a bohužel v okolí bylo spousta potkanů, včetně vlastní zahrady apartmánu. Majitel také bydlel v domě a téměř každou noc bylo velmi hlučno kvůli dětskému křiku a hysterii...
Pláž poblíž ubytování byla trochu obtížně přístupná, voda však byla skutečně křišťálově čistá a měla vynikající teplotu, pláž byla však poměrně špinavá, po přílivu a odlivu jsme neviděli žádné známky úklidu...
UbytovaniePokoj dokonale odpovídal popisu, byl čistý a na týden obsahoval vše důležité.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...