Vladimíra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Dovolenou jsme si užili se vším všudy ,projeli jsme celý ostrov,ať už všechny pláže nebo vyhlášený kostel kde se natáčela MAMA MIA. Lidé byli všude přátelští. Všem vřele doporučuji ????
Dovolenou jsme si užili se vším všudy ,projeli jsme celý ostrov,ať už všechny pláže nebo vyhlášený kostel kde se natáčela MAMA MIA. Lidé byli všude přátelští. Všem vřele doporučuji ????
Cesta na pláž náročnější,není pro lenochy, nicméně to stálo za to. Moře čisté, teplé s oblázkovými kamínky. Pláž nepřeplněná. Šnorchlování jsme si taky užili.
StravaUbytování jsme měly bez stravy,navštěvovali jsme okolní taverny
UbytovaniePokoje čisté, útulné
SlužbyMajitel přátelský,milý, ochotný. Prostředí naprosto okouzlující ????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (4)



























