5 partmánů pro 2-4 lidi. Tedy dohromady jenom pár lidí v ubytovacím zařízení. To je to, po čem vždycky toužíme - žádné velké hotely, žádné all inclusive. Po deseti dnech se nám skoro nechtělo domů. Tedy skoro, ono těch deset dní je tak akorát.
PlážPláž asi 150 m od ubytování Kastri.
Oblázková, ve které ale vedle oblázků převažovala (60 - 80 %) kamínková drť o hrubosti 4 - 5 mm. Do toho se dalo vlézt i bez koupacích bot, i když pro moje citlivá chodidla s přemáháním.
Voda absolutně čistá, průzračná do velké hloubky.
Počet lidí (konec srpna) přiměřený, žádný nával, u vstupu do vody zhruba 2 lidi na 15 m.
Lehátka k dispozici za konzumaci v přilehlé taverně. Nezkoumal jsem, jak velká konzumace je požadována. Dát si vodu za 1,5 EUR by asi vypadalo divně.
StravaUbytování bez stravy.
Nákupy do ubytování (pití, snídaně) v blízkém marketu. Ceny poněkud přemrštěné, v místě není žádná konkurence. Ale sortiment dosdtatečný.
V blízkém okolí spousta taveren, vyzkoušeli jsme čtyři. Ceny přívětivé. Večeře standard kolem 10-12 EUR, specialitky kolem 14-16 EUR. Pivo obvykle 4 EUR, víno litr 10-12 EUR.
UbytovanieJeli jsme ve třech lidech. Aparmán byl zařízen jako 3+kk. Tedy dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňsklým koutem. Absolutní pohodlí. Terasa dostatečná pro kuřáka, trochu malá pro všechny. Ale před apartmánem zahrada s velkými stoly, kde bylo na posezení vždycky místo.
Každodenní úklid, čistota bez kompromisu.
Zahrada plná středomořských keřů, nás zaujaky hlavně ibišky.
SlužbyVelmi ochotná paní majitelka. Ve všem vyhověla, i když to byly jenom drobnosti (třeba nůž). Moje paní si vyprosila odnož oranžového ibišku, kterou nám paní majitelka ochotně uštípla. Snad cestu přežil, snad se uchytí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate