Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Vila Mary

Grécko-Santorini-Kamari

Len 200 m od pláže Štúdiá pre 1-3 osoby Centrum letoviska 100 m Supermarket a pekáreň v tesnej blízkosti

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 73 556

Poloha

Penzión MARY s bazénom leží 200 m od pláže, 100 m od centra letoviska Kamari. Ideálna poloha penziónu zaručuje ubytovanie vhodné pre všetky vekové kategórie. Supermarket aj pekáreň sa nachádzajú v tesnej blízkosti penziónu.

Vybavenie

Hotel poskytuje hosťom lehátka a slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie

Štúdiá pre 2-3 osoby sú vybavené kuchynským kútom, soc. zariadením, TV, wi-fi pripojením a trezorom zdarma, klimatizáciou a balkónom.

Strava

Hostia majú možnosť dokúpenia stravy: večera 450 Kč/os./noc.

Služby

Hostia môžu využiť bazén pri vilke, vodné športy na pláži (za poplatok) alebo detské ihrisko.

Pláž

Kamienková pláž leží asi 100-150 metrov od vilky. Slnečníky a lehátka sú na pláži za poplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m
 • Vzdialenosť od letiska 5 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,1/5
Invia

Výborné (54 hodnotení)

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,1/5

Cena 4,2/5

82. najlepšie hodnotený z 901 hotelov v Santorini

Lenka Hmiráková Júl 2015

Dátum pobytu: 14.7. - 24.7.2015

Hodnotenie 5,0/5
Celkovo hodnotím na jednotku! Až na pár chýb, ako som popisovala nižšie, ale stále prevažuje naozaj úžasný pocit z toho najkrajšieho a najromantickejšieho...
Celkové hodnotenie

Celkovo hodnotím na jednotku! Až na pár chýb, ako som popisovala nižšie, ale stále prevažuje naozaj úžasný pocit z toho najkrajšieho a najromantickejšieho ostrova! S našou delegátkou Šárkou sme boli veľmi spokojný, zo všetkých delegátov, akých som kedy spoznala, bola ona tá najlepšia, nielenže o Santorini všetko vie, ale vám aj pomôže, ak hocičo budete potrebovať. Čo treba určite vidieť: Thira, Oia, Akrotiri - prehistorické múzeum, pláže ako- Red beach, White beach a Vlichadu. A samozrejme plavbu loďkou na vulkanický ostrov. Autobusy idú z Kamari a musíte vždy prestupovať vo Thire(Fire) či už idete do Akrotiri, alebo Oi a podobne, vždy treba prestúpiť v hlavnom meste. Lístok z Kamari stojí do Firi- ako kedy 1,60 - 1,80 eur. a z Firi je to do Oi alebo Akrotiri 2 eurá. Veľmi sa nám páčilo, a chceli by sme sa určite ešte vrátiť.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Izba bola vyhovujúca, keďže sme mali ubytovanie bez stravy, varili sme si na izbe. Všetko vybavenie ako hrnce, panvica, príbory nechýbali. Jediné, čo sme nikde nenašli, bola špongia (žinka) na umývanie riadu a utierka na riad, taktiež sme si všimli, že saponát bol dovezený z Česka, to znamená, že ho tam predošlý ubytovaný museli doniesť a nechať, za čo sme im vďačný. Avšak vôbec to nebol velký problém. Ako jedno veľké mínus by som pripísala tomu, že sme mali izbu presne oproti domu, na prvom poschodí, cez ulicu, kde bývali asi domáci a stále na nás pozerali, či sme už boli na terase, ale aj ked sa nám večer svietilo v izbe cez závesy, bolo u nás vnútri všetko vidieť, tak sme mali neustále pocit, ako by nás špehovali, ale na izbe sme aj tak netrávili vela času. A obrovská výhoda- vďaka tomu, že stále na ostrove fúka tak tam niesú žiadne komáre. Môžete kludne nechať otvorený balkón a svietiť a nenájdete ani jedného!

Strava
Mali sme ubytovanie bez stravy, len prejdete cez cestu, hned máte pred sebou najväčší dvojposchodový diskont v Kamari. Inak sú v okolí samé reštaurácie a taverny.

Služby hotela
Každý deň okolo obeda chodia upratovať izby. Je tam čisto. Super. A ak ste na izbe a upratať nechcete, stačí povedať.

Pláž
Ku pláži sa dostanete stále rovno po uličke, za takých 5-8 minút, je to pomerne blízko. Pláž je krásna, no mali sme topánky do mora, pre istotu. Musíte počítať, že na ostrove dosť fúka silný vietor, čo má za následok niekedy obrovské vlny v ktorých sa plávať nedá. Tento problém sme mali, keď sme prišli, no čím ďalej sa blížil koniec našej dovolenky, tým vlny boli menšie, a ako na potvoru v deň odletu bolo more kludné, ani sa nehýbalo. Cena slnečníkov pri mori sa pohybuje okolo 5-8 eur. Doporučujem ísť na slnečníky k taverne Dolphins- sú za cenu 6 eur, vstup do mora je tam dobrý. Nájdete ju hned, ako idete rovno uličkou dolu k moru, prvá na pravej strane.

Silvie N. August 2013

Dátum pobytu: 19.7. - 30.7.2013

Hodnotenie 5,0/5
výborné ubytování, pokoj dostačující, vybavení kuchyňky také, terasa, částečný výhled na moře, bazén, výborná dostupnost k moři i do "centra"...
Celkové hodnotenie

výborné ubytování, pokoj dostačující, vybavení kuchyňky také, terasa, částečný výhled na moře, bazén, výborná dostupnost k moři i do "centra" Kamari

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
pěkné, čísté, pokoj menší ale dostačující

Strava
měli jsme bez stravy

Služby hotela
dobré, každý den úklid pokojů a výměna ložního prádla a ručníků

Pláž
hezká s lehátky

Filtrovať recenzie

Martin S. August 2018

Dátum pobytu: 27.7. - 7.8.2018

Hodnotenie 4,5/5
ubytování situované kousek od pláže cca 200 m, i kousíček od velikého obchodu cca 20 m. pro osvěžení je ubytovaným k dispozici bazén, celkový dojem z objektu výborný, pěkný vstup do objektu a skromné, ale naprosto dostačující vybavení pokojů s balkónem na podvečerní, nebo večerní posezení u vínka. Paní delegátka skvěle doprovázela návštěvníky ostrova a její znalosti o místních obyvatelích, historii...
Celkové hodnotenie

ubytování situované kousek od pláže cca 200 m, i kousíček od velikého obchodu cca 20 m. pro osvěžení je ubytovaným k dispozici bazén, celkový dojem z objektu výborný, pěkný vstup do objektu a skromné, ale naprosto dostačující vybavení pokojů s balkónem na podvečerní, nebo večerní posezení u vínka. Paní delegátka skvěle doprovázela návštěvníky ostrova a její znalosti o místních obyvatelích, historii ostrova, zvycích, památkách byly obdivuhodné. Ohledně ostrova a řecké kultury nebylo snad nic, co by nám s ochotou nevysvětlila. Zároveň ochotně pomohla vždy, když bylo třeba cokoli dojednat- zapůjčení auta, skútru apod. Rád bych jí toto cestou ještě jednou poděkoval.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
personál každé ráno uklízel pokoje, vyměňoval osušky a povlečení, odnášel odpadky. Na ubytované turisty reagovali všichni s úsměvem, ochotně vyslechli všechna přání a snažili se maximálně vyhovět. V ceně ubytování byla i klimatizace, velký zachránce při horkých dnech i nocích.

Strava
Všude v bezprostředním okolí veliké množství taveren s místní i zahraniční kuchyní. Pro turisty z mnoha destinací může být trochu náročné zvyknout si na neustále odmítání místních majitelů taveren, kteří lákají kolemjdoucí na jejich, zaručeně to nejlepší jídlo ve městě. Při odmítnutém pozvání do taverny však nikdo nereaguje negativně, s úsměvem naznačí, že vás rádi pohostí kdykoli jindy.

Na celém ostrově neteče z kohoutku pitná voda, voda je sice odsolněná, ale ne úplně, tedy pro pití a přípravu teplých nápojů nevyhovující. Nutno kupovat vodu balenou 1 balení cca 1,6 €

Služby hotela
info o o hotelu vyz výše

Pláž
Pláže jsou na celém ostrově tvořeny většinou směsi větších, menších oblázků a hrubšího lávového písku, dobře schůdné i co se týká vstupu do moře, od části ostrova se odvíjí i příkrost vstupu. Všudypřítomný vítr trochu komplikuje užití vlastních slunečníků, zároveň je vhodné na cestu přibalit obuv pomocí které se dostanete z pláže přes rozpálené kamínky do moře a zpět. Kamínky jsou lávového původu, přes den se rozpálí a bez obuvi je pohyb bos velice intenzivním zážitkem :-) slunečníky na pláži, které nabízejí místní hotely jsou většinou za 10 € za osobu, některé taverny nabízejí za útratu v jejich podniku hostům slunečníky zdarma.

Daniela P. Júl 2018

Dátum pobytu: 17.7. - 27.7.2018

Hodnotenie 4,2/5
Velmi příjemné prostředí, úklid každý den, tiché místo, vybavená kuchyně, čisté prostředí, frekventované místo. Kvalitní průvodce.
Celkové hodnotenie

Velmi příjemné prostředí, úklid každý den, tiché místo, vybavená kuchyně, čisté prostředí, frekventované místo. Kvalitní průvodce.

Ubytovanie 4,5/5

Okolie 2,5/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Všechno vyhovující

Strava
Stravovali jsme se individuálně.

Služby hotela
Domácí prostředí. Majitelka dokonce udělala místní specialitu a nové hosty obdarovala.

Pláž
Nejlepší pláž na ostrově je Vlychada...nutné v této destinaci auto. Pláž v Kamari je komerční.

Věra Gažíková Október 2017

Dátum pobytu: 15.9. - 26.9.2017

Hodnotenie 3,7/5
klidné a příjemné místo s dobrou dostupností všech služeb
Celkové hodnotenie

klidné a příjemné místo s dobrou dostupností všech služeb

Ubytovanie 3,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
jednoduché zařízení pokoje, čisto, výměna ručníků a lůžkovin dobrá

Strava
zájezd jsme měli bez stravování v hotelu, místní taverny dobře dostupné a jídlo dobré

Služby hotela
penzionek malý, klidný, naprostá spokojenost

Pláž
dostupnost pláže asi 150 metrů, pláž čistá a mírné vlny a vzhledem k termínu zájezdu i méně lidí z místních taveren i obsluha na pláži, dobré

Jiří C. September 2017

Dátum pobytu: 5.9. - 15.9.2017

Hodnotenie 4,1/5
Santorini je fantazie, není co dodat
Celkové hodnotenie

Santorini je fantazie, není co dodat

Ubytovanie 3,3/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Hotel je útulný, čistý s krásným bazénem. Cena odpovídá kvalitě. Neměli jsme žádné problémy a majitelé byli příjemní. Jako problém ovšem pociťuji nemožnost výběru luxusnějších pokojů na hotelu při rezervaci zájezdu. Měli jsme pokoj č. 5 s výhledem do fíkovníku a ten rozhodně nedoporučuji. CK má rezervováno pro české turisty pouze 5 pokojů v přízemí a veškeré ostatní lépe vybavené pokoje v patře, s výhledem si není možné objednat ani za příplatek. Na tomhle by se dalo rozhodně zapracovat, tak aby byla možnost výběru jakéhokoliv pokoje - i těch lepších za příplatek.

Pláž
naprosto jedinečná

Frýdová K. September 2017

Dátum pobytu: 5.9. - 15.9.2017

Hodnotenie 4,3/5
Závěrem mohu doporučit ubytování v Mary. Pokoje jsou velice malé, ale čisté, pravidelná výměna ložního prádla, vstřícný přístup ze strany personálu a výborná průvodkyně pí Šárka. Paní na svém místě, milá s dostatečnými znalostmi o Santorini, ochotná a velice operativní. Jezdím často do zahraničí, ale tak skvělou průvodkyni jsem ještě nepotkala. Škoda , že téměř vůbec nešla wifi. Jinak vše super. Zdravím...
Celkové hodnotenie

Závěrem mohu doporučit ubytování v Mary. Pokoje jsou velice malé, ale čisté, pravidelná výměna ložního prádla, vstřícný přístup ze strany personálu a výborná průvodkyně pí Šárka. Paní na svém místě, milá s dostatečnými znalostmi o Santorini, ochotná a velice operativní. Jezdím často do zahraničí, ale tak skvělou průvodkyni jsem ještě nepotkala. Škoda , že téměř vůbec nešla wifi. Jinak vše super. Zdravím Kristýna

Ubytovanie 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Pokoj byl velice malý, ale byla pravidelná výměna ložního prádla.

Strava
Tu jsme nechtěli, chtěli jsme se stravovat v tavernách. Jenom pozor na triky některých taveren. Například taverna Alexis na promenádě poskytuje slevy na jídla ve výši 10 %, ale samozřejmě to má háček, neboť porce jsou daleko menší než v jiných tavernách, kde je to o 1 -2 eura dražší, ale porce stojí za to. Výborný gyros mají na náměstí v taverně George 2 pouze za 2.5 eura a také výborný salát Santorini za 7 euro, ovšem velká porce oproti jiným tavernám, kde stojí i 8 - 9 euro.

Služby hotela
V Mary byla čistota, pořádek, pravidelné výměny ložního prádla, vstřícnost personálu.

Pláž
Dostupnost k pláži byla výborná, ale přístup do moře je nejlepší vzadu u skály, kde již není beton, který klouže. Je nutné mít boty do vody, na pláži jsou malé a větší kamínky po kterých se špatně chodí.

Destinácia

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Je najjužnejšou časťou súostrovia Kyklád, ktorého osud i vzhľad v dávnej minulosti výrazne poznamenal výbuch sopky v polovici druhého tisícročia p. Kr. Býva tiež nazývaný ako bájna Atlantída. Názov Santorini pochádza z taliančiny a oslavuje sv. Irenu.

Práve na Santorini má pôvod klasický obrázok Grécka - modrobiele domčeky, kostoly s kupolami na pozadí úchvatného západu slnka. Toto pobrežie priezračného mora s nekonečnými širokými plážami je často vyhľadávané k stráveniu príjemných dovoleniek. Santorini splní predstavy každého návštevníka, či už ste romantik, priaznivec kúpania a vodných športov alebo milovník archeológie a dávnej histórie. Môžete navštíviť múzeum vín, kde môžete ochutnať vína miestnych značiek alebo lávové ostrovčeky vzniknuté uprostred sopečného kráteru. Posedenie ponúkajú mnohé kaviarne a reštaurácie s terasami.

Ostrov mnohých bájí a legiend, ktorým dala základ aktivita miestnych vulkánov. Špecifická krajina, neobvyklá farba pevniny a mora, priezračnosť obzorov, to je obraz krásy, ktorý nemôže nechať nikoho chladným. A okrem toho sa ročne na tomto ostrove sopečného pôvodu vyrobí sto tisíc fľašiek vína. Avšak v roku 1650 p. n. l. bol tento pôvodne guľatý ostrov prakticky zničený obrovským sopečným výbuchom. Dnes je tak ostrov Santorini tvorený obrou podkovou strmých, červenohnedo sfarbených skál. Vo vnútri tejto podkovy sa nachádzajú dva malé ostrovčeky. Hlavné mesto ostrova Fira leží na okraji kráteru a je prekrásne biele..
 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m
 • Vzdialenosť od letiska 5 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 33 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 28 °C v noci 23 °C

 • Pondelok 30 °C v noci 24 °C

 • Utorok 31 °C v noci 24 °C

 • Streda 28 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December