Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

Hotel Studia Nikos

Hodnotenie: 3/5

Grécko, Samos, Pythagorion

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 37 476

Poloha

Príjemné rodinné štúdiá sú situované uprostred zelene, v oblastnej Potokaki, priamo pri nádhernej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v 3 km vzdialenom, živom letovisku Pythagorion (obchodíky, reštaurácie, taverny, tradičný trh, prístav, požičovne automobilov a motocyklov, strediská vodných športov, turistické atrakcie). Transfer z medzinárodného letiska trvá 10 minút.

Vybavenie

Romantické plážové štúdiá sú situované v štýlovej vilke obklopené starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, WiFi pripojenie (zdarma), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, exteriérový bazén, detský bazén, opaľovací terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), plážový bar, požičovňa automobilov a motocyklov, športoviská, záhrada s posedením a parkovisko.

Ubytovanie

Vkusne zariadené, svetlé štúdiá s možnosťou ubytovania až pre 3 osoby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), kuchynským kútom (základný riad, varič, chladnička, rýchlovarná kanvica), klimatizáciou (za poplatok), satelitný TV, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s posedením. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z mnohých reštaurácií či taverien v centre mesta.

Služby

Plážová vilka si získava svojich hostí atraktívnou polohou priamo pri krásnej pláži aj príjemným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia. Umožňuje športové aktivity ako napr. Plávanie, stolný tenis, volejbal či jazdu na bicykloch. Pre relaxáciu je určený vonkajší bazén s opaľovací terasou a záhradka s posedením.

Služby za poplatek

Klimatizácia, trezory, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, dlhá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza priamo pred ubytovaním. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 2 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451