Karel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Super dovča! :)
Super dovča! :)
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 789 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Moderní hotelový komplex se nachází na kopci Profitis Amos cca 1 km od centra Faliraki u místní komunikace.
Vzdálenost od letiště
Doprava
Okolí
Pláž Kathara
Nudistická pláž
Středisko
Vybavení
Sport a zábava
Dvoulůžkový pokoj ex kriamos budova
Dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na bazén
Junior suite pro 2 osoby, výhled na bazén
Jednolůžkový pokoj
All inclusive
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 84 hodnotení)
160. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Rodos
Karel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Super dovča! :)
Super dovča! :)
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Vše super, klidný hotel
Vše super, klidný hotel
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Karel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Super dovča! :)
Super dovča! :)
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Krisztina Katalin V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Nejpříjemnější hotel, co se týče bazénu, zahrady a postelí!
Nejpříjemnější hotel, co se týče bazénu, zahrady a postelí!
Na pláži jsme se tady nekoupali, ale jeli jsme autem do hotelu, protože se tam dala pronajmout manželská postel balijského typu, pláž je přímo na pláži, restaurace je velmi kultivovaná. Pláž je mírně svažitá, písčitá, ale hned u vchodu jsou na pár metrů oblázky.
StravaKvalita jídla je strašně zklamáním. Je smutné, že by tam byly ty ingredience, protože tam byly mušle, krabi, různá masa (říkám to jako vegetarián, ale můj partner není), ale způsob, jakým je připravili, je zklamáním. Během daného týdne se mi ani jednou nepodařilo sníst žádné chutné, dobře připravené jídlo. Zelenina vařená ve vodě, suché přílohy, těstoviny s velmi malým množstvím omáčky a převařené, často se zdálo, že se používají zbytky a dělají se z nich nesrozumitelné pokrmy, jako bramborová kaše posypaná rajčaty. Pokud se něco plnilo sýrem, jako hlavy žampionů, tak to samé naplnili například do paprik, posypali koprem a to byla alternativa. Jednotné koření, které všemu dodávalo stejnou chuť, pokud vůbec nějaká byla. Svačina mezi jídly se skládala z jablek, broskví a jednoho druhu sendviče se šunkou a sýrem, zeptala jsem se, jestli je možné objednat jen jeden sýrový sendvič, na což mi odpověděli, že žádný není. Nápoje nejsou moc kvalitní, bílé víno se dá pít, ale nic víc, neláká k projížďce. Výběr čajů k snídani je omezen na filtrované černé-zelené-heřmánkové čaje. Káva je pouze z instalovaného automatu, nenarazil jsem na hotel, kde by nebyl žádný seriózní kávovar, a to ani za samostatný poplatek, ani alternativní mléko.
UbytovanieSamotný hotel je velmi dobře uspořádaný, zahrady jsou perfektně přizpůsobené bazénu, lehátka před budovou jsou s tlustými pěnovými matracemi, velmi pohodlné postele, což je u hotelu s bazénem vzácné. Prostor se sedacími vaky, pod pergolou a židle a stoly před restaurací slouží k dokonalé relaxaci, pávi jsou zvláštní, ráno trochu hluční, ale naštěstí nejsou v režimu kohouta. Pokoj je sice malý, ale čistý a pokud ne ve skříni, můžete si oblečení odložit na polici. Recepce v této budově je docela opuštěná, stejně jako bar, nefunguje a všechno ostatní budí dojem, že se nejedná o důležité místnosti. Do restaurace se musí jít pěšky, ale není to daleko, nedoporučoval bych ji lidem s omezenou pohyblivostí.
SlužbyByla tam masáž, manikúra, pedikúra, ale nevyužili jsme ji, podívali jsme se na pokoje a to bylo vše. Animace sice nejsou, ale ani nechyběly, jen ty pro dospělé přinesly klid a pohodu. Na místě jsme si na 5 dní (který jsme prodloužili o den navíc za denní cenu) pronajali malé auto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zdenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Na fotkách podle kterých jsme si vybírali byl bazén náš výhled byl do zdi s travnikem kde nonstop řvali pávy a jako vrchol všeho ubytovani zaplaceno pouze do 12.6. 10:00 a odjezd 13.6. V 00:50 takže jaksi nechat člověka čekat 15 hodin v tomto vedru někde venku je nelidské povedlo se nám za 70€ si pokoj prodloužit aspon do 22:00 ale i tak cela dovolena jen nervy. Delegát byl drzý a arogantní a místo řešení se oháněl smlouvou na místo pomoci to řešit a ne věc považovat za vyřízeno!!! Tohle je klamat zákazníka!!!
Na fotkách podle kterých jsme si vybírali byl bazén náš výhled byl do zdi s travnikem kde nonstop řvali pávy a jako vrchol všeho ubytovani zaplaceno pouze do 12.6. 10:00 a odjezd 13.6. V 00:50 takže jaksi nechat člověka čekat 15 hodin v tomto vedru někde venku je nelidské povedlo se nám za 70€ si pokoj prodloužit aspon do 22:00 ale i tak cela dovolena jen nervy. Delegát byl drzý a arogantní a místo řešení se oháněl smlouvou na místo pomoci to řešit a ne věc považovat za vyřízeno!!! Tohle je klamat zákazníka!!!
Vařili výborně
UbytovanieHotel je to velice hezký ale nesmí vás strčit do myší díry kde dostanete na přikrytí jedno prostěradlo okno si otevřít nemůžete protože bydlíte v přízemí a když pustíte klimatizací tak zmrznete nehledě na to ze predlo měnili až 4ty den
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Marta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Vše super, klidný hotel
Vše super, klidný hotel
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Nikola B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolena se vydařila, letěli jsme koncem září a teploty už byli kolem 26 stupňů, ale i tak to bylo ideální na opalování i výlety
Dovolena se vydařila, letěli jsme koncem září a teploty už byli kolem 26 stupňů, ale i tak to bylo ideální na opalování i výlety
Jídla bylo dostatek, pestré snídaně a obědy, každý večer byly večeře v jiné kuchyni (Amerika, Asie, Řecko, Itálie atd)
UbytovanieCelková vybavenost hotelu byla v pohodě. Jediné co nám tam chybělo byli nějaké sportovní aktivity například nám chybělo fitness v hotelu nebo nějaké hřiště. Jedině negativum k ubytování je ze zde byla hrozne měkka postel
SlužbyChybělo nám fitness, jinak vše ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...