Dovolená byla krásná, sice krátká, jen čtyři dny, ale užily jsme si to.
PlážPláž je nádherná, hned u studií. Slunečníky s lehátky ale ke studiům nepatří a byly dost drahé - 20 euro - set. Takže jsme na ně nechodily, ležely jsme na lehátkách u bazénu, je to pár kroků a jsou zdarma. Dá se ale ležet jen na písku, místa je dost. Pláž je písčitá, ve vodě jsou kameny, voda čistá, pláž uklizená.
StravaStravovaly jsme se v okolí, v bistru Elpida taky vaří, lidi tam jedli, vypadalo to dobře, ale dávaly jsme si tam jen nápoje a kávu. Na večeři jsme chodily v rámci vycházky, někam do okolí.
UbytovanieMěly jsme pokoj dvoulůžkový - s přistýlkou. Přistýlka byla stejná, jako normální postel, akorát neměla noční stolek. Úložné prostory jsou v pokoji dělané spíš pro dva lidi. Jinak byl pokoj dostačující, byl tam kuchyňský koutek se základním vybavením, lednička, varná konvice - na přípravu snídaní postačující. Pokoj měl balkón s výhledem na moře, na balkoně byl plastový nábytek (stůl + 3 židle). V pokoji žádný nábytek nebyl, ale ráno, když bylo na balkoně vedro, přemístily jsme nábytek do pokoje a snídaly uvnitř. Snídaně tedy lze doobjednat v bistru, které patří k ubytování, ale my jsme je neměly.
SlužbyVýhrady mám akorát k úklidu pokoje. Byly jsme na pět nocí (4 celé dny). Uklidili nám jen jednou a to hned ze začátku, po jednom dni, takže jsme ke konci měly přeplněný koš a docházel toaletní papír. Měli by si to lépe zorganizovat, kdyby uklidili v polovině pobytu, po dvou dnech, stačilo by to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate