Evi Hodnotenie: 3/5
od 368 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 368 € za os.
od 384 € za os.
od 494 € za os.
od 457 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Hrozné (na základe 1 hodnotenia)
286. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Rodos
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.
Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.
Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.