Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Sandy Beach Faliraki by Sun Palace

Hodnotenie: 4/5

Grécko, Rodos, Faliraki

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Hrozné (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 1,0 / 5

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

286. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Rodos

Anonym

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025

Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.

Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 1,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025

Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.

Hotel není čtyřhvězdičkový, ale ve skutečnosti tříhvězdičkový a na čtyřhvězdičkové hodnocení stále čeká. Za zmínku stojí, že všechna jídla se podávají v sousedním hotelu, což – POZOR! – vyžaduje přecházení velmi rušné ulice! Pro rodiny s dětmi, zejména pro ty v kočárcích, je to kvůli vysokým chodníkům a hustému provozu obrovská zátěž. Samotný pokoj byl velmi omezený; kočárek jsme dovnitř nemohli dostat, takže byl ponechán buď na balkoně, nebo na chodbě. Pokoj byl velmi špatně uklizený; podlaha po otření mokrým hadříkem byla prostě černá. Vybavení pokoje také zanechávalo mnoho očekávání. Požádali jsme o postýlku a dostali jsme rozbitou, takže byla nepoužitelná. Nevím, jak ji do pokoje mohli vejít. Po zavolání na recepci nám přišla další, pravděpodobně vytažená někde ze sklepa, a byla prostě černá od špíny. Po dalším hovoru nám přišla další, stejně špinavá. Rozhodla jsem se ji nevyměnit a sama jsem ji umyla, abych do ní mohla dát i dítě. Jídlo v restauraci bylo monotónní a bez chuti, ráno se fronty na palačinky táhly celou délkou restaurace. Pláž byla od hotelu asi 300 metrů a lehátka stála kolem 20 eur za noc. Jedinou výhodou tohoto hotelu byl bazén, malý a komorní, který využívalo jen málo lidí, protože většina chodila do sousedního hotelu. Bar u bazénu byl k dispozici na několik hodin a podával nápoje a pár občerstvení. Celkově bych to nedoporučoval.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451