Vlasta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Byli jsme maximálně spokojeni.
Byli jsme maximálně spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 565 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 992 hodnotení)
115. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Rodos
Vlasta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Byli jsme maximálně spokojeni.
Byli jsme maximálně spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zuzana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Velmi příjemný menší hotel, přívětivý personál, velký dik pani Kateřina, velmi ochotná a milá recepční.
Velmi příjemný menší hotel, přívětivý personál, velký dik pani Kateřina, velmi ochotná a milá recepční.
Vyber z více pláži což bylo super.
StravaVýběr byl dostačující i co se týče nápojů, které byly k dispozici celý den bez omezení.
UbytovanieV krásném prostředí, blízko pláže, nákupní centrum, taverny a okolí příjemné na procházky. Klidné místo.
SlužbyČistý, každý den vynesené koše, každý druhý den úklid a výměna ručníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Upravené v súlade s Pravidlá
Celkový dojem z dovolené nic moc hotel ne,místo krásné-určitě bych dopředu prověřila pokoj (výhled ,patro,.)a rovnou rezervovala číslo pokoje,vyhnete se tak nepříjemné situaci výměn pokojů a hlavně,výměnu mnohdy nelze provést,když je hotel plně obsazen.Okolí pěkné.Lidé příjemní,nikdo vás neobtěžuje!
Celkový dojem z dovolené nic moc hotel ne,místo krásné-určitě bych dopředu prověřila pokoj (výhled ,patro,.)a rovnou rezervovala číslo pokoje,vyhnete se tak nepříjemné situaci výměn pokojů a hlavně,výměnu mnohdy nelze provést,když je hotel plně obsazen.Okolí pěkné.Lidé příjemní,nikdo vás neobtěžuje!
Tři pláže kousek od hotelu-na tu ,kde kotvily lodě jsme se nechodili koupat.Voda nádherná,čistá i pláž,ale bez sprchy ,jen kohoutek na omytí nohou ,WC nic.Teplota vody na začátku června ,tak 22C
StravaStrava byla docela dobrá-velký výběr úplně ne,ale dobře ochucené,ale málo teplé.Hodně zeleniny,málo ovoce - nektarinky střídavě s melounem,jablkem a jednou i ananas.Moučníky celý týden se střídaly dva stejné ,zmrzlina nedobrá ,alko koktejly -některé chutnaly jak ústní voda,jeden-dva ušel,ale spíš sladká šťáva.Odpoledne mezi jídly nabízí vysušené pečivo z listového těsta ale spíše suché sušenky
UbytovaniePokoj který jsme dostali přidělený byl hrozný,pokoje vlevo od recepce v suterénu,mezi nimi byl i náš,jsou jak ve sklepě,byl cítit zatuchlinou,museli jsme nejdřív vyvětrat dveřmi z balkonu průvanem s vchodovými dveřmi.Koupelna poměrně dost malá,z kanálu neustále lezli brouci,museli jsme jo přikrývat odpadkovým košem.Ten byl taky jediný v celém bytě,malinký,do kterého máte házet použity toaletní papír a zároveň odpadky.Strop v koupelně plechový,ve kterém se drží spousta komárů.Skříň v chodbičce byla cítit zatuchlinou,oblečení jsme celý týden měli v kufrech.Postele na spaní docela ušly,ale je na nich vidět,že jsou letité.Protože je pokoj v suterénu balkon máte pod úrovní chodníku ,každý prochází v těsné blízkosti a kouká na vás.Přes noc máte strach větrat,když jste takhle dostupní.My měli štěstí v tom,že jsme měli síť proti hmyzu v balkonových dveřích-šíleně komárů-syn měl 150 štípanců .Kdyz jsme zadali vyměnit pokoj klidně i za příplatek,bylo nám řečeno,že není za co,každá cestovka má v hotelu rezervaci pro své klienty určité pokoje-tyto v suterénu i mimo jiné má CK....-nevim jestli ty pokoje viděli někdy na vlastní oči,nebo to mají klientům hlásit dopředu .Do pokoje byl slyšet hluk z čerpadla bazénu-nevim.Zásuvka jedna na pokoji,ve které je zapnuta lednice.Na pokoji žádná židle.Klimatizaci za poplatek i wifi-nechápu,ale tohle jsme věděli dopředu.
SlužbyBazén supr,čistý.-velké plus,že je dostatek volných lehátek,žádná bitka-sice se našly i takové dámy,které si tam ráno hodily ručník a lehátko tak vlastnily po celý den ,ikdyz ho nevyužily.Jednou živá místní hudba,jinak klidek opravdu vhodný spíše pro seniory !!!Úklid pokojů každý den-čisto,výměna ručníků ,přikrývky každý druhý den,1xza týden vytřeno ,kromě balkonu.Zapůjčení automobilu prostředníctvím hotelu 45E+nafta od 8-19h myslim.Číšnici i barmani moc sympatičtí a ochotni,velice úslužní a usměvavý!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vlasta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Byli jsme maximálně spokojeni.
Byli jsme maximálně spokojeni.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dita P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Nádherné prostředí, krásná příroda. Vybavení hotelu odpovídá třem hvězdám. Bazén vždy čistý, lehátka v dobrém stavu a dostupná. Velmi nás trápili všude přítomní komáři. Moře bylo čisté.
Nádherné prostředí, krásná příroda. Vybavení hotelu odpovídá třem hvězdám. Bazén vždy čistý, lehátka v dobrém stavu a dostupná. Velmi nás trápili všude přítomní komáři. Moře bylo čisté.
Pláže pěkné, oblázková asi nejlepší, písčitá v přístavu působila trochu jako rybník.
StravaStrava byla pro nás výborná, spousta mořských plodů, mušle, každý den ryba a několik druhů masa, spousta zeleniny, salátů. Vše nám chutnalo, vždy jsme si vybrali.
UbytovaniePřekvapilo nás, že jsme si v tomto termínu ještě museli platit klimatizaci, což bylo opravdu nutné, protože jakmile jsme večer větrali, pokoj byl plný komárů, ty jsou opravdu všude. Je třeba koupit si odpuzovač do zásuvky, mohli by ho mít i na recepci, řekli nám, že o problému vědí, že je to problém celého ostrova. Wifi za úhradu už v dnešní době také není standard.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Kristýna B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Za mě nejlepší dovolená prozatím. Ubytování krásné až na chybějící síťky, personál milí, okolí nádherné.
Za mě nejlepší dovolená prozatím. Ubytování krásné až na chybějící síťky, personál milí, okolí nádherné.
Výběr ze tří nádherných pláží.
StravaVzdy jsme si vybrali.
UbytovanieVše top, akorát bych ocenila síťky v oknech. Všechny děti poštípané od komárů. Bez otevřeného okna se nedalo spát.
SlužbyVše v poradku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Za mě průměr, neoslní ani neurazí. Personál milý, všude čisto.
Za mě průměr, neoslní ani neurazí. Personál milý, všude čisto.
Na výběr 3 pláže, moc hezké.
StravaPrůměrná, jeden večer mořské plody.
UbytovanieMy zrovna měli skromný pokoj, ale viděla jsem i moc pěkné pokoje. Každý den úklid, klimatizace pouze o prázdniny, jinak za příplatek + pobytová taxa.
SlužbyJeden večer řecký večer, jinak mimo sezónu bez animačních programů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...