Michala U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Dovolena v tomto hotelu předčila moje očekávání.V hotelu jsem se cítila velmi dobře a personál bych vstřícný a obětavý.Bylo bohaté
Dovolena v tomto hotelu předčila moje očekávání.V hotelu jsem se cítila velmi dobře a personál bych vstřícný a obětavý.Bylo bohaté
Čistá a čisté moře.
StravaJídlo aspoň za nás dva jsme si nemohli stěžovat.Bylo bohaté, maso bylo i z divočin nebo krevety.Chuťově vyvážené a obsluha na jedničku
UbytovanieUbytování bylo čisté a pokojské při požadání vždy uklidily.
SlužbyPersonal usměvavý a slušní,vstřícní,což se tak člověk nesetká.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)













