Jana G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Dovolenou mohu jen doporučit, milý a příjemný personál. Lze pro důchodce i rodiny s dětmi- bazén velký i dětský.
Dovolenou mohu jen doporučit, milý a příjemný personál. Lze pro důchodce i rodiny s dětmi- bazén velký i dětský.
Pláž 400m od hotelu, krásná, písčitá. Jde se přes hlavní cestu, takže velká opatrnost. Na pláži placené slunečníky s lehátky, WC zdarma v restauraci. Voda krásná, čistá, nabídka vodních sportu...
StravaSkvělá, velice chutná, moc jsme si pochutnali, Celý den bufet, kde byl veliký výběr/pizza, gyros, hranolky, tortilla, ovoce, sladké pečivo.....káva různé druhy, pivo, víno, výběr z 11 druhu míchaných nápojů alko a různé nealko...K obědu a večeři několik druhů zmrzlin a zákusku...kromě velkého výběru teplých jídel.... vše vynikající..
UbytovanieVyhovující, velké pokoje, úklid každý den, v hotelu jsou výtahy, sjezdy k bazénu.
SlužbyHotel mohu jen doporučit, vše v pořádku...Večerní vystoupení asi obden...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







