Evi Hodnotenie: 3/5
od 387 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 387 € za os.
od 452 € za os.
od 641 € za os.
od 534 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Hrozné (na základe 5 hodnotení)
285. najlepšie hodnotený z 464 hotelov v Rodos
Jana Arltová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná, čistá, s dostatečným počtem lehátek a s kafíčkem zdarma.
StravaPestrá - každý si vybere, na co má chuť. Jen nám chybělo ovoce. To se podávalo pouze k obědu a večeři ke zmrzlině.
UbytovanieByli jsme ubytování ve vedlejší budově hotelu, což nás nejprve trochu zaskočilo a měli jsme strach, že budeme odsunuti stranou od centra dění. Nakonec se to ukázalo výhodou a v noci jsme mohli nerušeně spát. Pokoje čisté a prostorné.
SlužbyPerfektní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Jakub Nakládal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cista, krasne more. Vajgly se snazi johny vlastnici lehatka kazdy den sbirat, ale co jsme si nadelali to tam mame. Ale myslim si, ze s cistotou budete spokojeni. Neni tam nic zavanejici spinou. Povrch pisek a na nem oblasky. more blankytne modre. Lehata s destniky vlastni ale soukromnik, proto si je musite zaplatit sami i pres ceduli, ze pravo tato skupinka lehatek patri vasemu hotelu = jsou urcena pro navstevniky hotelu = jsou nejbliz. Jinak 7euro za den pro 2 lidi. V okoli cena stejna.
StravaSvedske stoly. Chutnalo nam, proc ne. Nesetkate se tu teda s typickym ceskym jidelnickem, ale vzhledem k rozmanitosti si myslim, ze se snazi zavdecit vsem narodnostem. Moc se tu nesoli, nechaji to na kazdem zvlast podle chuti. Jedine co bych vytkla ja je asi malo ovoce. Zenska no, ale partnerovi to treba vubec nevadilo. Ryze, brambory, nekolik druhu masa. Ja myyslim ze si vybere snad kazdy.
UbytovaniePokoj mel sprchovy kout, vanu s výřivkou a 2 minikoupelny. Coz jsme treba ani pred odletem nevedeli. Bylo to prijemnym prekvapeni. Denne se uklizelo, vytiraly podlahy, ustlala se postel apod. Ručniky vymena 1 tydne. Je pravda, ze jsme meli na pokoji 1 svaba, vecer po navratu z venku. Ale tohle opravdu prisuzuji destinaci. Musel proklouznout z otevrenych dveri balkonu a nalakat se na svetlo. Dali jsme si pozor a zavirali jsme. Rozhodne to nebylo zpusobeno necistotou hotelu nebo pokoje. Je po rekonstrukci, takze stare recenze jsou jeste na ubytovani a pokoje pred rekonstrukci /rok 2009/.
SlužbyBazen, bar u bazenu v all inclusive a 1 bar vece do 11hod all inc. Co mi asi vadilo byl zpoplatneny internet a nikde wifi zdarma. Jsem all inclusive, tak nevim proc bych mela platit 2,50 eura za 30minut pripojeni k siti. Pro ty kteri nechteji tahat notas jsou tu k dispozici 3 pevne pc. Pro notasy potom po zaplaceni wifi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Filtrovať recenzie
Martina M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Hotel rozhodně neodpovídá 3*, je zchátralý, nefungující klimatizace, všude špína a smrad, švábi, zatuchlé ručníky, povlečení, olupující se tapety, z matrací čouhala péra, tv jen zrnění, z bazénu trčí dráty, pláž veřejná, poplatek za plážový set 15E, vstup do moře kamenitý, žádný slibovaný písek a pláž celkově neudržovaná, pro malé děti nemyslitelné, jídlo na hotelu katastrofa, např. žádný výběr ovoce, každý den jen meloun, po dvou dnech celá naše výprava zvracela a měli jsme průjem, pak jsme se dozvěděli, že onemocněla půlka hotelu a bylo řečeno, že to je z koření, na které nejsme zvyklí, což je neadekvátní odpověď, protože římský kmín, oregano a skořici normálně používáme i v ČR... Jedinné, co tento hotel zachraňuje, je personál, ale to bohužel nestačí, při ceně, jakou jsme zaplatili... Řešení že strany CK je nulové, o komunikaci jsem se pokoušela již v začátku dovolené, nyní jsme 14 dní po a odpovědi i přes urgování žádné, za mne totální propadák.
Hotel rozhodně neodpovídá 3*, je zchátralý, nefungující klimatizace, všude špína a smrad, švábi, zatuchlé ručníky, povlečení, olupující se tapety, z matrací čouhala péra, tv jen zrnění, z bazénu trčí dráty, pláž veřejná, poplatek za plážový set 15E, vstup do moře kamenitý, žádný slibovaný písek a pláž celkově neudržovaná, pro malé děti nemyslitelné, jídlo na hotelu katastrofa, např. žádný výběr ovoce, každý den jen meloun, po dvou dnech celá naše výprava zvracela a měli jsme průjem, pak jsme se dozvěděli, že onemocněla půlka hotelu a bylo řečeno, že to je z koření, na které nejsme zvyklí, což je neadekvátní odpověď, protože římský kmín, oregano a skořici normálně používáme i v ČR... Jedinné, co tento hotel zachraňuje, je personál, ale to bohužel nestačí, při ceně, jakou jsme zaplatili... Řešení že strany CK je nulové, o komunikaci jsem se pokoušela již v začátku dovolené, nyní jsme 14 dní po a odpovědi i přes urgování žádné, za mne totální propadák.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva Coufalová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré, jan v koupelně byla pevně zabudovaná sprcha a vana obložená tak, že i při největší opatrnosti a použití závěsu končilo každé sprchování (i sebekratší) velkými kalužemi v koupelně a případně i v předsíni a nebylo k dispozici nic na utření podlahy. Pohyb po těchto místnostech vyžadoval opatrnost, aby člověk neuklouzl a nezranil se. Pohyblivá sprcha by se dala použít jistě mnohem lépe.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jana Arltová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná, čistá, s dostatečným počtem lehátek a s kafíčkem zdarma.
StravaPestrá - každý si vybere, na co má chuť. Jen nám chybělo ovoce. To se podávalo pouze k obědu a večeři ke zmrzlině.
UbytovanieByli jsme ubytování ve vedlejší budově hotelu, což nás nejprve trochu zaskočilo a měli jsme strach, že budeme odsunuti stranou od centra dění. Nakonec se to ukázalo výhodou a v noci jsme mohli nerušeně spát. Pokoje čisté a prostorné.
SlužbyPerfektní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Jakub Nakládal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cista, krasne more. Vajgly se snazi johny vlastnici lehatka kazdy den sbirat, ale co jsme si nadelali to tam mame. Ale myslim si, ze s cistotou budete spokojeni. Neni tam nic zavanejici spinou. Povrch pisek a na nem oblasky. more blankytne modre. Lehata s destniky vlastni ale soukromnik, proto si je musite zaplatit sami i pres ceduli, ze pravo tato skupinka lehatek patri vasemu hotelu = jsou urcena pro navstevniky hotelu = jsou nejbliz. Jinak 7euro za den pro 2 lidi. V okoli cena stejna.
StravaSvedske stoly. Chutnalo nam, proc ne. Nesetkate se tu teda s typickym ceskym jidelnickem, ale vzhledem k rozmanitosti si myslim, ze se snazi zavdecit vsem narodnostem. Moc se tu nesoli, nechaji to na kazdem zvlast podle chuti. Jedine co bych vytkla ja je asi malo ovoce. Zenska no, ale partnerovi to treba vubec nevadilo. Ryze, brambory, nekolik druhu masa. Ja myyslim ze si vybere snad kazdy.
UbytovaniePokoj mel sprchovy kout, vanu s výřivkou a 2 minikoupelny. Coz jsme treba ani pred odletem nevedeli. Bylo to prijemnym prekvapeni. Denne se uklizelo, vytiraly podlahy, ustlala se postel apod. Ručniky vymena 1 tydne. Je pravda, ze jsme meli na pokoji 1 svaba, vecer po navratu z venku. Ale tohle opravdu prisuzuji destinaci. Musel proklouznout z otevrenych dveri balkonu a nalakat se na svetlo. Dali jsme si pozor a zavirali jsme. Rozhodne to nebylo zpusobeno necistotou hotelu nebo pokoje. Je po rekonstrukci, takze stare recenze jsou jeste na ubytovani a pokoje pred rekonstrukci /rok 2009/.
SlužbyBazen, bar u bazenu v all inclusive a 1 bar vece do 11hod all inc. Co mi asi vadilo byl zpoplatneny internet a nikde wifi zdarma. Jsem all inclusive, tak nevim proc bych mela platit 2,50 eura za 30minut pripojeni k siti. Pro ty kteri nechteji tahat notas jsou tu k dispozici 3 pevne pc. Pro notasy potom po zaplaceni wifi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...