Károly Mihályné P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Všechno bylo vynikající.
Všechno bylo vynikající.
Na pláž se velmi snadno dostanete, hned před hotelem je naše oblíbená řada lůžek s doškovou střechou chráněných slunečníky. Vždycky tam bylo volné místo a voda je krásná a čistá, čistota pláže je přijatelná. Narazili jsme na jeden problém se vstupem do vody, je to velmi obtížné, starší lidé do vody sotva vstoupí. Velmi chybí možnost dosáhnout hloubky vody po pár metrech prken, kde nejsou žádné velké kameny, ale voda ještě není příliš hluboká.
StravaBylo to kvalitní, rozmanité a pestré jídlo a pití s naprosto odpovídající obsluhou.
UbytovanieVelikost pokoje, vybavení i umístění bylo vynikající.
SlužbyBylo tam spousta různých služeb. Obzvlášť se mi líbilo, že každý večer probíhalo představení pro dospělé a ráno vodní gymnastika, což se nám moc líbilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







