Milan M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Byli jsme zde již podruhé a stejně jako v prvním případě, naprostá spokojenost.
Byli jsme zde již podruhé a stejně jako v prvním případě, naprostá spokojenost.
Velká, prostorná, vždy dostatek lehátek a slunečníků. Všude čisto.
StravaKuchyně senzační - velký výběr, hodně ryb a mořských plodů. Každý si podle nás mohl vybrat, na co měl zrovna chuť.
UbytovanieDostali jsme pokoj v přízemí hotelu, s trošku slabším výhledem na moře, ale to nám nevadilo - u moře jsme leželi celý den ;)
Pokoj velký čistý, hezky vybavený. Jedna maličkost nám vadila. Jakmile se otočil vítr a foukalo od moře, byla na terase cítit kuchyně :-(, ne nijak výrazně, ale byla.
Nijak zvlášť jsem nehledali ani nevyužívali. Co jsme potřebovali, to jsme si také našli, nebo zařídili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







