Na dovolené jsme byli koncem května a začátkem června, takže počasí skvělé bez úmorných veder. Všechno, včetně dopravy z letiště, ubytování a služeb, bylo na vysoké úrovni. Žádné čekání, problémy...vše v pohodě.
PlážPláž byla písčito-kamenitá. Vstup do moře obtížnější, byly vhodné boty do vody. Voda byla čistá, odpoledne trošku vlny. Pláž čistá, dostatek lehátek i slunečníků.
StravaStravování bylo úžasné. Takový výběr jsem dlouho nikde nezažila. Prostě si tam na své přišli opravdu všichni...děti, vegetariáni i labužníci. Celý den bylo prakticky nějaké občerstvení i pití. A nesmím opomenout krásné prostředí prosklené jídelny, kde jsme se mohli najíst jak uvnitř tak venku na terase. Vždy bylo dostatek stolů a míst, nikdo nečekal.
UbytovanieHotel byl opravdu krásný, čistý. Veškerý personál příjemný, usměvavý a vždy ochoten pomoci a vyhovět našim požadavkům. I okolí bylo svěží a udržované. Příjemné překvapení bylo, že i vzhledem k plnosti hotelu jsme nikdy dlouho nečekali na výtah. Osušky na pláž byly samozřejmostí a lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu zdarma. Při čekání na transfer na letiště je kam dát si kufry, osprchovat se i najíst. Jen klimatizace, která se pouští až 15. června, mohla být spuštěná dříve.
SlužbyBylo zde vše, co má správný hotel u pláže nabízet...osušky na pláž, masáže, obchod se suvenýry a různými potravinami, butik i klenotnictví. Byly zde dva nádherné, průzračné bazény, brouzdaliště, tobogán i skluzavka, tým animátorů, dětský klub , bar a místo na snack a pití. Nechyběly místa na různé venkovní hry a velké hřiště na tenis či fotbal. Jen synovi chyběla posilovna...ale venku u hřiště byly venkovní posilovací stroje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate