Justyna J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Ahoj všichni. Tento výlet byl neplánovaný, ale byl jeden z nejlepších. Jsme velmi spokojeni s místem, které jsme si vybrali, a byli jsme nadšení z Řecka, hotelu a personálu, od personálu až po animační tým, včetně rezidentky Katarzymy Turek.
Ahoj všichni. Tento výlet byl neplánovaný, ale byl jeden z nejlepších. Jsme velmi spokojeni s místem, které jsme si vybrali, a byli jsme nadšení z Řecka, hotelu a personálu, od personálu až po animační tým, včetně rezidentky Katarzymy Turek.
Krásná pláž, voda a krajina
StravaJídla byla neuvěřitelně rozmanitá a uspokojila každého. Bylo z čeho vybírat. Vynikající.
UbytovanieŽádné stížnosti. Ručníky se mění denně. Nic víc nepotřebujete.
SlužbyPozitivní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)























