Alexandra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Úžasný hotel čistota veľmi sme boli spokojný.Baxeny tobogány veľa kam sa????dá ísť sadnúť bary tri pri ktorých nás s úsmevom ihneď obslúži.Hotel je výborný pre detičky ktoré tam majú bazeniky aj pre malé deti sú tam zábavné vodné kreácie.Mini diskotéka pre deti každý večer hrali tancovali aj slovenské pesničky s animátormi .Strava bola pestrá každý si príde na svoje ????????????????????
Úžasný hotel čistota veľmi sme boli spokojný.Baxeny tobogány veľa kam sa????dá ísť sadnúť bary tri pri ktorých nás s úsmevom ihneď obslúži.Hotel je výborný pre detičky ktoré tam majú bazeniky aj pre malé deti sú tam zábavné vodné kreácie.Mini diskotéka pre deti každý večer hrali tancovali aj slovenské pesničky s animátormi .Strava bola pestrá každý si príde na svoje ????????????????????
Pláž piesková celkom dobre
StravaStrava pestrá koláče úžasné
UbytovanieUbytovanie super izba rodinná úplne nám stačila veľmi pekná .
SlužbyHotel ponúkal veľa programov aj výlety
Bola táto recenzia užitočná? (5) (2)


















