Eva Zanottová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice jsme byli spokojeni s naší delegátkou Jitkou, která byla nesmírně milá, ochotná a vstřícná, k dispozici byla každý den. Jednalo se o destinaci, kterou mohu vřele doporučit všem, kteří si přejí prožít klidnou dovolenou.
Velice jsme byli spokojeni s naší delegátkou Jitkou, která byla nesmírně milá, ochotná a vstřícná, k dispozici byla každý den. Jednalo se o destinaci, kterou mohu vřele doporučit všem, kteří si přejí prožít klidnou dovolenou.
Pláž písčitá, čistá, pouze pro klienty hotelu, plážový servis zdarma, voda úžasně teplá, čistá, průzračná.
StravaSnídaně každý den stejná, na večeři výběr ze 2 až 4 jídel, strava chutná, typicky řecká.
UbytovanieHotel čistý, pravidelný úklid, personál příjemný, usměvavý.
SlužbyK hotelu patří úžasný bazén, lehátka a slunečníky k dispozici v dostatečné míře. Celý den k dispozici bar u bazénu, nabízející velký sortiment občerstvení a stravování.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)





















