Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Elite City Resort

Grécko, Peloponéz, Kalamata

od 518 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 101 567

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
 • Vzdialenosť od letiska 12 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,2/5
Invia

Výborné (24 hodnotení)

Ubytovanie 4,2/5

Strava 4,2/5

Okolie 4,3/5

Cena 4,2/5

41. najlepšie hodnotený z 640 hotelov v Peloponéz

Alexandr I. Júl 2017

Dátum pobytu: 11.7. - 21.7.2017

Hodnotenie 4,8/5
Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.
Celkové hodnotenie

Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Pokuj byl velmi čistý, každý den uklizený, nikde žádný hmyz - nevím jak to dělají, ale nebyli tam ani komáři.

Klimatizace výborná.

Bydleli jsme v hlavní budově. Postele tvrdší ale příjemně se spalo. Pokoje jsou malinké, útulně, stejně budete pořád na pláži. Výhled na zahradu vůbec nevadí, je moc kráská, nádherné palmy a resort. Výhled na krásné hory.

Děti: Pro děti je celkově hotel přizpůsobený dobře. Všude malé děti, kočárky, a dokonce je je přimo budefoté jídlo pro děti a je tam velký výber. V areálu je dětské hřiště pro děti všech kategorií.

Strava
All inclusive: Bylijsme překvapeni, že All inclusive na hotelu je v podstatě trochu rozšířená plná penze. V hotelu jsou dvě možnosti stravování. Polopenze - pouze snídaně a večeře (bez alkoholu). All inclusive - Snídaně, oběd, večeře - ke všemu v ceně pivo a víno. Víno je stolní, může se pít neomezeně z krabic. Se spritem se dá pít. Pivo dávají v malých sklenkách, objednával jsem si vždy dvě najednou. Ale myslím si, že kromě čechů s tím hosté problém mít nebudou. Navíc je ještě v 17 hodin zmrzlina a popcron ale pouze pro hosty, kteří mají děti. Jídlo je formou výborného bufetu. Vše naprosto výborné. Každý den jiné obědy a večeře.

Voda je v hotelu pitná.

Supermarket: 15 minut pěšky je Lidl. Je to do kopce, doporučuji nechodit přes den :) Jinak v lidlu 6 piv za 4e.

Služby hotela
Přístup na moře je (hned) přes cestu anebo podchodem. Neyvýhoda podchodu jsou schody, připadný kočárek se musí vynést. Jinak cesta je docela frekventovaná, auta tam jezdí velmi pomalu.

Pláž
Nejbližší město je Kalamata. Je to největší město v okolí a to je štěstí. Ale jinak je centrum malinké, nákupní možnosti minimální.

Personál je velmi příjemný, hotel je na vysoké úrovni.

Na pláži celkově málo lidí, klid, žádné Chorvatsko.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Jana B. August 2015

Dátum pobytu: 21.7. - 31.7.2015

Hodnotenie 4,4/5
Zažili sme neopakovateľnú dovolenku, nechcelo sa nám ísť späť. More bolo čisté a teplé, pláž tiež, milý personál hovoriaci po anglicky a vždy klientovi...
Celkové hodnotenie

Zažili sme neopakovateľnú dovolenku, nechcelo sa nám ísť späť. More bolo čisté a teplé, pláž tiež, milý personál hovoriaci po anglicky a vždy klientovi nápomocný, čistá a každý deň uprataná izba.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Hotel zodpovedal popisu cestovnej kancelárie.Išlo o 4* hotel, ale dala by som mu aj 5*.Skladal sa z hlavnej budovy a bungalovov, ktoré sa nachádzali na druhej strane cesty - trocha nepraktické, treba dať pozor na deti, aby ich neprešlo auto, keď prechádzate cez cestu. Inak ide o baby friendly hotel, k deťom tu boli veľmi milí, v jedálni som videla aj stoličky pre malé deti. V hoteli bývalo veľa gréckych rodín s malými deťmi. My sme bývali sme v bungalove s terasou otočenej do peknej záhrady.Izba bola každý deň uprataná, vymenené posteľné prádlo a uteráky.Chyžná bola veľmi milá, síce nevedela dobre po anglicky, ale snažila sa a aj nám poradila, čo sa týkalo napr. obchodov.

Trocha ma prekvapilo, že hotel stojí pri rušnej a frekventovanej ulici, takže je dosť možné, že tí, čo bývali v hlavnej budove, mali izby hlučnejšie, izby v bungalovoch boli tiché.

Strava
Strava bola vynikajúca, akurát nám chýbala obmena - každý deň to isté, obmieňali iba koláčiky. Ponuka však bola dosť široká, vybral si určite každý, Jedlo dokladali až dokonca, takže aj tí, čo prišli na raňajky, alebo večeru neskôr, mohli ochutnať zo všetkých jedál.

V prvý deň, keď sme prišli, sme ochutnali v jednej reštaurácii kebap - určite odporúčam, bol to gurmánsky zážitok.

Služby hotela
Personál v hoteli bol veľmi milý a nápomocný, každú žiadosť riešili promptne.Na recepcii sme sa bez problémov dohovorili anglicky.

Mínus by som dala akurát neskoršiemu ubytovaniu po prílete, na izbu sme čakali 3 hodiny, lebo izby neboli ešte upratané. Syn zaspal od únavy na pohovke na recepcii, nakoľko sme mali skorý let. V tomto smere by však mala svoje služby zlepšiť cestovná kancelária, ktorá izby objednala až na 14tu hodinu i keď náš prílet bol 10.30 hod.

Pláž
Pláž bola čistá, more teplé a tiež čisté, každý deň počas našej dovolenky sme sa kúpali, bolo slnečno a teplo. Na pláž sa dá dostať podchodom cez cestu.Lehátka, slnečníky a plážové uteráky boli zdarma i keď neviem to na 100%, nakoľko pri každom slnečníku bol nápojový a jedálny lístok, kde bolo uvedené, že minimálna konzumácia na jeden slnečník je 6 Eur, Nikto nás však nikdy nenútil niečo si objednať. Nakoľko sme však mali polpenziu, na pláži sme vždy nejaký ten sendvič zjedli a tým sme vlastne podmienku konzumácie splnili.

Musím však upozorniť, že podľa mňa nešlo o pieskovú pláž, ako uvádzala cestovná kancelária, ale štrkovú a pri vstupe do mora boli kamienky, treba si preto zobrať obuv do vody (i keď my sme ku koncu behali po kamienkoch bez problémov.)

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Filtrovať recenzie

Jindřiška H. Jún 2018

Dátum pobytu: 29.5. - 8.6.2018

Hodnotenie 2,9/5
hezká dovolená až na podvod s jídlem, kde jsme si zaplatili all inclusive a měli jsme plnou penzi
Celkové hodnotenie

hezká dovolená až na podvod s jídlem, kde jsme si zaplatili all inclusive a měli jsme plnou penzi

Ubytovanie 3,0/5

Strava 2,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 2,5/5

Ubytovanie
postele moc měkké, jinak ubytování hezké. Výhled na hory

Strava
Měli jsme zaplacené all inclusive. Kvůli tomu jsem si zájezd koupila. Vždycky je to priorita mít all inclusive. Po příjezdu na hotel jsme zjistili, že se jedná o plnou penzi. Beru to jako podvod. Snažili jsme se s cestovkou spojit a nějak to vyřešit. Byli jsme opravnu naštvaný! Bylo nám oznámeno, že pití máme pouze v průběhu jídla a mimo si ho můsíme platit, což neodpovídá All inclusive. Museli jsme si denně kupovat vlastní pití. Po večeři jsme si chtěli dát kávu a chtěli ji po nás zaplatit. Že prý máme kávu pouze u snídaně, jinak je placená.Na kávu jsme chodili mimo hotel. CA je pro mě opravdu zklamání. V žádném případě nedoporučuji si koupit tento hotel s all inclusive.

Služby hotela
hotel spíš zaměřen na hosty, kteří mají v hotelu konference.

Pláž
pláž hezká

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marta H. September 2017

Dátum pobytu: 22.8. - 1.9.2017

Hodnotenie 3,1/5
Hotel sa nachádza vedľa cesty, ktorá je dosť rušná, lebo vedie do Kalamaty, mestečka s 50 000 obyvateľmi, aj keď tam autá chodia pomaly. Je na malom úzkom pozemku, bez bazéna, ktorý sme hľadali a našli sme ho mimo hotela, zase cez cestu. Priznám sa, že som pri bazéne vôbec nebola.
Celkové hodnotenie

Hotel sa nachádza vedľa cesty, ktorá je dosť rušná, lebo vedie do Kalamaty, mestečka s 50 000 obyvateľmi, aj keď tam autá chodia pomaly. Je na malom úzkom pozemku, bez bazéna, ktorý sme hľadali a našli sme ho mimo hotela, zase cez cestu. Priznám sa, že som pri bazéne vôbec nebola.

Ubytovanie 4,3/5

Strava 2,0/5

Okolie 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
Kvalita ubytovania bola výborná. Izby sa upratovali každý deň a s týmito službami som bola aj s manželom veľmi spokojná. Izbu sme mali dosť veľkým balkónom, kde sme sedávali a pili kávu, s výhľadom do záhrady a na hory, čo sme chceli, takže sme mali ticho a kľud aj večer. No nebolo kde sušiť plavky, ale na druhý deň nám upratovačka dala taký malý sušiak aj so štipcami na balkón, čo úplne stačilo.

Strava
Mali sme zaplatený All inclusive, ktorý však v tomto hotely chápu úplne inak. Má vytvorený svoj vlastný "Elite all inclusive". Zo začiatkz sa z jedla dalo vybrať, no potom sa stále opakovalo to isté. Pitie nealkoholických nápojom iba "počas stravovania" aj to iba v hlavnej reštaurácii. Čistú vodu z vodovodu s ľadom sme dostali v džbáne na stôl iba k jedlu v hlavnej reštaurácii. Ináč vodu - nesladenú, či už perlivú alebo neperlivú - nikde nenájdete. Žiadne galóny s vodou. Iba voda z vodovodu alebo z Lidla, ktorý je asi 10 minút cestou do kopca za hotelom. Ešte sa nám na dovolenke nestalo, aby sme si pri zaplatení all stravovania išli kupovať vodu do Lidla. Kávu iba z jedného automatu v hlavnej reštaurácii sme si mohli dať iba pri raňajkách. Potom bol kávomat celý deň zakrytý plachtou. Ja mám nízky tlak, kávu pijem cca 3x denne na zvýšenie tlaku a na dovolenku si nosím aj svoju kávu s varnou špirálou. Takže počas dňa sme si varili svoju kávu na izbe. Toľko k all stravovaniu v tomto hoteli. Myslím si, že na takéto Elite all stravovanie nás mala pred zaplatením dovolenky upozorniť cestovná kancelária.

Služby hotela
Služby hotela boli uspokojivé, no neohúrili. Po jedle Vám nikto neutekal vziať použitý tanier. Možno preto, aby nerušili pri jedle? Ešteže sme s manželom sedeli dvaja pri stole, takže sme taniere odkladali nabok.

Pláž
Z areálu hotela je urobený podchod so schodmi, ktorými sa dostať na úzku dlhú kamienkovú pláž. Pláž je verejná, takže tam chodí dosť domácich, veľa miesta tam nie je, je úzka a dlhá, no ak idete skôr, dá sa obsadiť miesto. Osušky sa na pláži vymieňajú zadarmo každý deň. Nie sú tam toalety, čo ma dosť zarazilo. Sú iba v hoteli. Bar na pláži bol asi taký, že ste si niečo objednali, pikolík šiel s objednávkou do hotela a potom s tým utekal na pláž. More bolo do obeda krásne, čisté a bez vĺn, no vždy cca o 12,00, každý deň pravidelne ako hodinky, začal fúkať vietor (príjemný a teplý) a zdvihli sa vlny, takže sa veľmi plávať nedalo. No nebolo aspoň tak veľmi horúco. Pláž bola čistá, bez trávy. Nie je vhodná pre menšie deti. Po pár krokoch sa breh zvažuje a je hlboká voda.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lucie G. September 2017

Dátum pobytu: 1.9. - 12.9.2017

Hodnotenie 4,0/5
Jedna z nejkrasnejsich dovolenych vubec :) az na to ze nam nikdo z invie ani ck nebyl schopny rict ze mame mezipristani na ostrove karpathos,presto ze jsme leteli s mimcem a bylo to pro nas celkem podstatne info to bylo zklamani
Celkové hodnotenie

Jedna z nejkrasnejsich dovolenych vubec :) az na to ze nam nikdo z invie ani ck nebyl schopny rict ze mame mezipristani na ostrove karpathos,presto ze jsme leteli s mimcem a bylo to pro nas celkem podstatne info to bylo zklamani

Ubytovanie 4,5/5

Strava 2,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Ubytovani jsme byli dal od plaze v bungalovech ale nevadilo nam to bylo tam klidneji a meli jsme male dítě tak nam klid vyhovoval,kazdy den se uklizecka ptala jestli je potreba uklidit takze bylo cisto :)

Strava
Strava byla vyborna,az na pomerne zasadni detail ze all invlusive je plna penze kdy dostanete k jidlu zdarma piti,jinak behem dne piti za poplatek a ne zrovna levne

Služby hotela
Zadny animacni program krome jednoho reckeho vecera s grilovanim,ktere ale opět nespadalo do all inclusive a musel se platit to same piti,ale nejeli jsme za zabavou takze nam to nechybělo

Pláž
Plaz pres cestu kde byl vybudovany podchod takze super dostupnost,plaz krasna i kdyz mi byli zacatkem zari a uz se vse uklizelo ze konci sezona :D ale pro nas lehatko vzdy bylo,rucniky byly zdarma,ale kdyz jste chteli byt na lehatkach museli jste si neco dat i přesto ze bylo psane lehatka na plazi zdarma,co mi na plazi chybelo byla toaleta,takze clovek se musel oblect aby nesel do hotelu v plavlach protoze toalety byli hned u restaurace kam bezne chodili jist lide a bylo otevrena porad a jit podchodem uplne mimo plaz na wc..ale more bylo krasne i kdyz kazdy den jine v zavislosti na pocasi :)

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Alexandr I. Júl 2017

Dátum pobytu: 11.7. - 21.7.2017

Hodnotenie 4,8/5
Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.
Celkové hodnotenie

Výborný hotel, All incuslive je vylepšená plná penze.

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Pokuj byl velmi čistý, každý den uklizený, nikde žádný hmyz - nevím jak to dělají, ale nebyli tam ani komáři.

Klimatizace výborná.

Bydleli jsme v hlavní budově. Postele tvrdší ale příjemně se spalo. Pokoje jsou malinké, útulně, stejně budete pořád na pláži. Výhled na zahradu vůbec nevadí, je moc kráská, nádherné palmy a resort. Výhled na krásné hory.

Děti: Pro děti je celkově hotel přizpůsobený dobře. Všude malé děti, kočárky, a dokonce je je přimo budefoté jídlo pro děti a je tam velký výber. V areálu je dětské hřiště pro děti všech kategorií.

Strava
All inclusive: Bylijsme překvapeni, že All inclusive na hotelu je v podstatě trochu rozšířená plná penze. V hotelu jsou dvě možnosti stravování. Polopenze - pouze snídaně a večeře (bez alkoholu). All inclusive - Snídaně, oběd, večeře - ke všemu v ceně pivo a víno. Víno je stolní, může se pít neomezeně z krabic. Se spritem se dá pít. Pivo dávají v malých sklenkách, objednával jsem si vždy dvě najednou. Ale myslím si, že kromě čechů s tím hosté problém mít nebudou. Navíc je ještě v 17 hodin zmrzlina a popcron ale pouze pro hosty, kteří mají děti. Jídlo je formou výborného bufetu. Vše naprosto výborné. Každý den jiné obědy a večeře.

Voda je v hotelu pitná.

Supermarket: 15 minut pěšky je Lidl. Je to do kopce, doporučuji nechodit přes den :) Jinak v lidlu 6 piv za 4e.

Služby hotela
Přístup na moře je (hned) přes cestu anebo podchodem. Neyvýhoda podchodu jsou schody, připadný kočárek se musí vynést. Jinak cesta je docela frekventovaná, auta tam jezdí velmi pomalu.

Pláž
Nejbližší město je Kalamata. Je to největší město v okolí a to je štěstí. Ale jinak je centrum malinké, nákupní možnosti minimální.

Personál je velmi příjemný, hotel je na vysoké úrovni.

Na pláži celkově málo lidí, klid, žádné Chorvatsko.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Kateřina G. August 2016

Dátum pobytu: 8.8. - 18.8.2016

Hodnotenie 4,0/5
Skvělá odpočinková i poznávací dovolená
Celkové hodnotenie

Skvělá odpočinková i poznávací dovolená

Ubytovanie 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 20 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 15 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 18 °C v noci 10 °C

 • Pondelok 14 °C v noci 11 °C

 • Utorok 13 °C v noci 8 °C

 • Streda 17 °C v noci 5 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December