Micha B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Moc pěkný hotel, který má nového majitele a jde vidět, že se investuje do jeho rozvoje. Perzonál velice snaživý a přátelský. Snídaně úžasné a večeře taky velmi chutné a bylo vždy na výběr buď z tradičních řeckých pokrmů a nebo i více univerzalní jídla jako stripsy, kuře na grilu a nebo výběr z různých druhů těstovin. Vybavení pokojů dostačují. Celkově to hodnotíme velice pozitivně.
Moc pěkný hotel, který má nového majitele a jde vidět, že se investuje do jeho rozvoje. Perzonál velice snaživý a přátelský. Snídaně úžasné a večeře taky velmi chutné a bylo vždy na výběr buď z tradičních řeckých pokrmů a nebo i více univerzalní jídla jako stripsy, kuře na grilu a nebo výběr z různých druhů těstovin. Vybavení pokojů dostačují. Celkově to hodnotíme velice pozitivně.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)










